Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів ім.Героя України Віталія Коцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.05.2021, 12:39

Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів  ім.Героя України Віталія Коцюби

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Орієнтована структура 2020-2021 н.р.

I семестр – з 01 вересня по 31 грудня 2020 року;

II семестр – з 20 січня по 28 травня 2021 року.

Канікули:

осінні - з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

зимові - з 01 січня 2021 по 19 січня 2021 року;

весняні - з 15 березня по 17 березня 2021 року;

Великодні -   30 квітня 2021 року;

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 н.р.


Заява батьків для зарахування їх дітей до 1 класу

Новини 2017-18 н.р. вересень - листопад

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!!!

3 грудня відбулися ІІ тури Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та географії. За підсумками олімпіади з інформаційних технологій учень 8 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок Тарас (Вч. Клебан В.В.) посів ІІІ місце серед учнів 8 класів яворівського району. За підсумками олімпіади з географії учениця 8 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок Марія (Вч. Обаряник М.Д.) посіла ІІІ місце серед учнів 8 класів Яворівського району.

ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

      2 грудня 2017 року в Яворівській ЗОШ І - ІІІ ступенів №2 зібралися учасники ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. На обличчях посмішки, в душі легке хвилювання, передчуття творчого змагання. Адже тут зібралися найкращі. За результатами конкурсу учні Вороблячинської ЗОШ І –ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Титуса Василь (3 кл. , вч. Пелих Н.В.)  ІІІ місце серед учнів 3-х класів та Гаврих Юрій (5 кл. , вч. Брода Н.В.)  ІІІ місце серед учнів 5-х класів стали призерами конкурсу.  Вітаємо переможців!

 

____

Методобєднання вчителів початкових класів

   01.12.2917р. у Вороблячинській ЗОШ І –ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби проведено методичне обєднання вчителів початкових класів. Вчитель 3 класу, керівник методобєднання вчителів початкових класів Пелих Н.В. провела інтегроване заняття на тему: «Л.Глібов «Чиж та голуб»». Під час якого використала міжпредметні зв'язки, як важливий підхід до навчання та виховання в учнів почуття доброти, милосердя, співчуття. Третьокласники продовжували знайомитись з особливостями байки, розв’язувати задачі для визначення та порівняння маси голуба і чижа. Під час роботи в групах  діти проявили свої творчі здібності.

    Вчителі-початківці разом із заступником з НВР Білецькою І.М. переймали досвід роботи, щодо проведення інтегрованих занять з впровадженням нового Стандарту початкової освіти.

          

    ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!!!

           26 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За підсумками олімпіади учень 8 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок Тарас (Вч. Клебан В.В.) посів І місце серед учнів 8-9 класів Яворівського району.

____

        25 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За підсумками олімпіади учениця 8 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок Марія (Вч. Обаряник М.Д.) посіла ІІ місце серед учнів 8-х класів яворівського району, а учениця 9 кл. Товарянська Наталія (Вч. Обаряник М.Д.) посіла ІІІ місце серед учнів 9-х класів Яворівського району.

_____

Загальношкільні батьківські збори

        24 листопада у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбулися загальношкільні батьківські збори, на  яких заступник з НВР Білецька І.М. виступила перед присутніми з доповіддю на тему: «Навчання без насильства, насилля як вид неправильного виховання». Про психологічні методи виховання та навчання без насильства розповіла практичний психолог Онишків С. П.

    

   Директор Клебан В.В. проаналізував стан фінансування та матеріально- технічну базу школи. Прозвітував про виконання робіт в рамках конкурсу мікропроектів, переможцем якого у 2017р. стала наша школа. Було прийнято рішення зробити капітальний ремонт у коридорі №2 та майстерні, прийняти участь у обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у 2018р. Для цього було створено ініціативну групу для подання заявки у конкурсі.

_____

Районний конкурс дитячої творчості (есе) «Книжка, яку хочеться перечитувати»

  На виконання наказу відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації від 28.11.2017 ,  02-02/394 "Про підсумки проведення районного конкурсу дитячої творчості (есе) «Книжка, яку хочеться перечитувати»" учениця Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби Озимок Марія, ученицю 8 класу (вчитель Круглій М.М.) нагороджена Дипломом ІІІ ступеня;  Вітаємо Марія! За сумлінну і якісну підготовку до участі у районному конкурсі дитячої творчості «Книжка, яку хочеться перечитувати» та досягнуті при цьому успіхи відділ освіти Яворівської районної державної адміністрації та дирекція школи  оголошує подяку Круглій М.М., учителю зарубіжної літератури Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби.

  

_____

Голодомор 1932- 1933рр

Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай згасне свічка!

Ми в цій землі житами поросли,

Щоб голоду не знали люди вічно.

У Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби 24 листопада 2017 р. учні школи мали змогу переглянути документальний фільм, який нікого не залишив байдужим. Класними керівниками були проведені виховні години «Голодомор 1932- 1933рр.: трагедія українського народу», уроки памяті «Забуттю не підлягає».

Звертаючись до учнів школи , вчитель історії Обаряник М.Д. закликала всіх зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічу пам’яті 25.11. о 16.00.

---------------------------

Загальношкільні батьківські збори

24.11.2017 року  о 14.00 у приміщенні школи відбудуться загальношкільні батьківські збори

День Гідності та Свободи

           З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 20 листопада 2017р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби була проведена лінійка памяті, яка розпочалась державним Гімном України. Разом з учасниками революції в Україні у 2004р., 2013-2014рр. учасники з великою вдячністю згадували минулі події, Героїв Небесної Сотні, Героя України , ім’я якого носить наша школа. 

            Для збереження світлої пам’яті всіх героїв Майдану та воїнів захисників України, які загинули за гідність і свободу нашої Вітчизни діти запалили Свічу Пам’яті. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять.

        Лінійка завершилась спільним походом до могили Героя України Віталія Коцюби. На могилі загиблого Героя учні з вчителями спільно помолились за душі Героїв, учасників АТО та поклали квіти на могилу Героя України Віталія Коцюби. Покладання квітів завершили хвилиною мовчання.

 

 

«Самопожертва великого патріота Василя Макухи»

    15.11.2017р. у Вороблячинській ЗОШ  І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби було проведено відкриту виховну годину «Самопожертва великого патріота Василя Макухи», підготовлену вчителем Пулик Марією Петрівною та учнями 4 класу, які емоційно прочитали вірші про Україну.

    Виховний захід приурочений 90- ій річниці з дня народження національного героя, який все своє життя поклав на вівтар боротьби за вільну і незалежну державу.

    Із розповіді Марії Петрівни та презентації

«Вільний син невільного народу» присутні дізнались про участь В. Макухи в русі опору проти комуністичного режиму, русифікації та поневолення українського народу. 05 листопада 1968 року у Києві на Хрещатику, протестуючи, патріот здійснив акт самоспалення.

    Також гості заходу (учні 2-3 класів) переглянули документальний фільм про життя і подвиг великого земляка «Людина – смолоскип».

---------------------------------------------

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

            12 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. За підсумками олімпіади учениця 8 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок Марія (Вч. Луцишин І.П.) посіла ІІІ місце серед учнів 8-х класів Яворівського району.

            11 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За підсумками олімпіади учень 6 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Кацюба Роман (Вч. Озимок Н.П.) посів ІІІ місце серед учнів 6 класів Яворівського району.

------------------------------

Семінар шкільних бібліотекарів  на тему: «Формування читацьких  інтересів школярів».

           09.11.17р. у Вороблячинській ЗОШ І –ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів  на тему: «Формування читацьких  інтересів школярів».

           Директор школи Клебан В.В. підготував презентацію у якій ознайомив присутніх з педагогічним колективом, досягненнями учнів та вчителів. Розповів про стан матеріально-технічного забезпечення та подальші перспективи розвитку школи.

          Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи шкільного бібліотекаря Клебан Х.І. та з «Сторіночкою шкільного бібліотекаря» на сайті школи. Під час семінару був проведений бібліотечний калейдоскоп «Книжечка шукає друзів» з учнями 5 класу.

Вчитель історії Обаряник М. Д. презентувала книгу «Львівські Лицарі Небесної Сотні», співавторами якої  є вона та учні школи.

         Заступник директора, Білецька І. М. провела для гостей екскурсію школою. Учасники семінару побували у класі, де навчався Герой України ім’я якого носить школа, оглянули куточок пам’яті де зберігаються речі Героя.

         Підводячи підсумок проведення семінару, Гіщак Г. В., керівник районної методичної комісії шкільних бібліотекарів, від імені усіх присутніх подякувала за гостинність, а бібліотекарям за плідну працю.

-------------------------------

Цвіти і смійся, рідне слово!

У серці щирому звучи!

Моя чарівна, рідна мово,

Лети над світом, не мовчи!

09.11.2017р. у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби відбулося свято «До мови доторкніться серцем». Учні читали вірші, розповідали казки, співали пісні, які передають любов і повагу до рідного слова.

У школі також були створені тематичні стінгазети, присвячені Дню української писемності та мови. Проведений конкурс малюнків «Малюємо рідну мову».

Бережімо, плекаймо, збагачуймо, примножуймо красу нашої мови.

___________

  

Учні Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби 03.11.2017 продовжили екскурсію містом Буковель. Діти із захопленням підіймались на вершини гір, з цікавістю спостерігали за бурхливими водоспадами. Поїздку організували: Обаряник М.Д., Круглій М.М., та Казмірук О.В.

--------------------

Пам’ятник Роксолані

       Рогатин, Івано – Франківщина… Дев’ять років тому в Рогатині на Івано – Франківщині встановили пам’ятник Роксолані, хоча все ще тривають дискусії навколо дати її народження, імені і навіть того, чи не є ця історія гарною легендою. Письменники пишуть книги, науковці дискутують на конференціях, у Рогатині збирають матеріали для майбутнього музею… А учні та вчителі Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби 02.11.2017 познайомились із неперевершеною красою дівчини, доньки бідного православного священика з Рогатина, що була дружиною султана Сулеймана. Залишаючи площу на якій розташований пам’яник  Насті Лісовій, група туристів із Вороблячина продовжує мандрувати мальовничими горами, водоспадами та видатними місцями Франківщини.

------------------

Бібліотека... Тиша.. Століття...

Тут книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці,

А двері широко відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

          25 жовтня 2017р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек на тему «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя» у бібліотеці відбувся бібліомікс «Бібліотека - притулок мудрості» з учнями 4 класу , а також діти брали участь у вікторині «Мої друзі книги», доповнювали прислів’я та складали кінцівку до казки.

Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу

     24 жовтня 2017 року   в  рамках Всеукраїнського місячника шкільких бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя» у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія  Коцюби бібліотекар Клебан Х. І. і вчитель основ здоров’я Лигор Г. М. провели бесіду з учнями 6-го класу на тему: «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу», та показали дітям книжкову виставку «Мандрівка на планету здоров’я ». 


 


 

Учень Вороблячинської школи - переможець юнацького чемпіонату з легкої атлетики!!!   

       19 жовтня 2017 відбулися змагання юнацького чемпіонату яворівського району з легкої атлетики. За підсумками цього чемпіонату учень 9 класу Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби Озимок Ігор здобув почесне ІІ місце в бігу на 60 метрів та був нагороджений ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕННЯ та модаллю. Вітаємо Ігоре!!!

Місячник шкільних бібліотек

    В рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби  під керівництвом бібліотекаря Клебан Х. І. 18.10.2017 року  відбулось свято «Посвята в козачата», у якому учні 3-го класу проявляли свою мужність, сміливість, відвагу і кмітливість.

---------------------

75-а річниця створення УПА

Зродились ми великої години

 З пожеж війни і полум’я вогнів

  Плекав нас біль по втраті України,

Кормив нас гніт і гнів на ворогів. 

        З метою відзначення 75-ї річниці створення УПА та дня захисника України 13 жовтня 2017 р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України пройшов захід «Маріє, Діво благодатна, Вкраїни кожного солдата оберігай у боротьбі!», який підготували педагог-організатор Титуса М.В. та вчитель музики Якимець В.Я.. Під час виступу учні декламували вірші, виконували пісні про Україну.

        Ми вдячні героям, що у свій час боронили Україну. Не маємо права забути подвигів ні козаків, ні січових стрільців, ні повстанців, ні героїв нашого часу.

        Кожен українець повинен пам’ятати, що мільйони українців поклали свої голови за нашу державу.

«Книга – морська глибина»           

   11 жовтня 2017 року  бібліотекар с. Вороблячин Блашко Н. І. і бібліотекар Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України В. Коцюби Клебан Х. І. з учнями 4-го класу провели бесіду «Книга – морська глибина» . Діти розповідали про свої прочитані книжечки, брали участь у різних іграх, а також читали вірші про книгу.   

«Ким легше стати: ученим чи святим?»

            У п’ятницю 06.10.2017 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби було проведено відкритий урок з основ християнської етики у 7 класі на тему: «Святість». Учні дискутували на тему: «Ким легше стати: ученим чи святим?», висували свої припущення відносно досягнення святості і хто такі святі, працювали в групах, складаючи схеми  «Дороги до святості», аналізували риси характеру, які треба брати за взірець. Урок супроводжувався мультимедійною презентацією. На кінець заняття виступив о. Володимир, місцевий парох. Він акцентував увагу дітей на важливість наслідування життя святих.

         Урок підготувала і провела учитель з основ християнської етики

 Пелих Н.В..

-----------------------------------------

    Виграючи золотими фарбами, іде нашим рідним краєм золота осінь. Ходить вона полями, лісами, луками. Крутиться білим туманом над річками й озерами. Сипле золоті листочки на землю. І падає листячко, кружляє між гілками і лягає м’яким шаром на землю. Яка чудова, запашна і золотиста ковдра.

           Завітала  щедра осінь і у Вороблячинську ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби. З 27.09 по 05.10 у нашій школі проходив конкурс «Квітковий вернісаж». Учні 1 – 9 класів презентували свої роботи з квітів, овочів і фруктів. Композиції були різноманітні, багаті на творчість та фантазію школярів.

---------------------------

 29 вересня у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбулось свято до Дня учителя, воно не лише для людей, які працюють на освітянській ниві. Це свято для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадувала свого вчителя.

          Учні школи разом із педагогом-організатором підготували своїм учителям святковий подарунок-концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші вихованці вміють співати, декламувати вірші. Найбільше сподобалася сценка «Урок» у виконанні учнів 9 класу та учениці 5 класу Якимець Вікторії, яка виконувала роль учителя.

Ви – неповторні, незрівнянні, чарівні,

У вас тепло в душі, у серці – доброта!

Дітей навчаєте знанням і доброті!

Тож зичимо вам сонця у житті!

Щоб процвітали в щасті неодмінно,

Й жили в здоров’ї, радості й красі,

А діти вчитись на відмінно.

Пообіцяли щиро всі!

-----------------------------

 

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

 

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей


Блоги методистів Відділу освіти Яворівської РДА

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz