Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів ім.Героя України Віталія Коцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.05.2021, 13:35

Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів  ім.Героя України Віталія Коцюби

Меню сайту
Наше опитування
Чи знайшли Ви потрібну інформацію?
Всього відповідей: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Орієнтована структура 2020-2021 н.р.

I семестр – з 01 вересня по 31 грудня 2020 року;

II семестр – з 20 січня по 28 травня 2021 року.

Канікули:

осінні - з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

зимові - з 01 січня 2021 по 19 січня 2021 року;

весняні - з 15 березня по 17 березня 2021 року;

Великодні -   30 квітня 2021 року;

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 н.р.


Заява батьків для зарахування їх дітей до 1 класу

Сторіночка шкільного бібліотекаря

1.Портфоліо шкільного бібліотекаря

2.Бібліотечні виставки

Місячник шкільних бібліотек

Протягом жовтня 2020 у  Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби проходить місячник шкільних бібліотек під гаслом: « Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».

   За цей період було проведено:

 • фотоконкурс «Квіти навколо нас»,
 • бесіда «Правила поведінки на природі»,
 • конкурс віршів «Природа у поезії»,
 • конкурс малюнків «Природа очима дітей»,
 • екологічні подорожі «Барви осені»,
 • виставка (цікаві факти про птахів) «Свій край кожній пташині рай».

 Заходи проходили цікаво  та весело. Діти із захопленням брали участь.

Місячник шкільних бібліотек

В жовтні 2019р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІст. імені Героя України Віталія Коцюби проходив місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової  Української  Школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

За цей період було проведено:

 1. День бібліотворчості. Діти слухали цікаву українську казку «Дерево до неба», до якої намалювали малюнки.
 2. Інтерактивний кардмейкінг.  Учні виготовляли листівки, присвячені Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.
 3. Із школярами були проведені бесіди про книги і бібліотеки.
 4. У бібліотеці діти оглянуті книжкові виставки «Книжкова алея»
 5. Літературні ігри. З учнями  5 класу було проведено свято української книжки в ігровому форматі, де вони були нагороджені призами.
 6. Учні 3 класу підготували лялькову виставу «Колобок»

Діти із захопленням брали участь у заходах,  які проходили протягом жовтня.

СВЯТО ВЕСНИ

         28.02.2019 р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби пройшло «СВЯТО ВЕСНИ», яке провели бібліотекар Клебан Х. І. і вчитель Дудяк І. І. разом з учнями 2 класу. На святі діти декламували вірші, співали пісні, водили хороводи. Гості взяли участь у цікавих конкурсах. На святі діти попрощались з Зимою та зустріли Весну.

 «Зима іде свята веде»

       «Зима іде свята веде» - так кажуть у народі. І дійсно , ця пора багата на веселі та цікаві події, адже напередодні Нового року вся малеча чекає на прикрашену ялинку та подарунки.12.12.2018року бібліотекар Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Клебан Х.І., сільський бібліотекар Блашко Н. І. та завідувач Народного дому Якимець Ю. В. провели з учнями 4 класу майстер – клас «Різдвяна іграшка». Діти із задоволенням виготовляли новорічні прикраси.

«Казка на кінчику пензля»

        В рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини (до 100 річчя від дня народження В. Сухомлинського). У Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби 22.10.2018 пройшов конкурс дитячих ілюстрацій «Казка на кінчику пензля» (діти читали казки і малювали ілюстрації до прочитаного) за активну участь учні були нагороджені призами.

«Казковий світ В. Сухомлинського»

           У Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби в рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100- річчя від дня народження В. Сухомлинського). 19.10.2018р. бібліотекар Клебан Х. І. провела з учнями 5 класу літературну подорож «Казковий світ В. Сухомлинського». Діти розповідали про прочитані оповідання автора, активно грали в різноманітні ігри.    

Розмалюю я героя

           30.03.2018р. у шкільній бібліотеці Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Клебан Х. І. провела літературну забавлянку «Розмалюю я героя», у якій взяли участь учні 3-4класів. Діти розмальовували своїх героїв, розповідали, чим вони їх зацікавили та чого навчають. Бібліотекар організувала виставку із учнівських малюнків.

Тиждень дитячої та юнацької книги

   Тиждень дитячої та юнацької книги приніс дітям нашої школи багато позитивних вражень, додав знань, бібліотеці нових читачів.  29.03.2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби учні 1-го класу мали можливість ознайомитись із шкільною бібліотекою. Бібліотекар Клебан Х. І. заінтригувала  гостей цікавими фактами про книги, також діти мали можливість читати вислови про книги та відгадували загадки.

 «Ми - найкращі читачі»

     28.03.2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби з метою визначення кращого читача серед другокласників, бібліотекар Клебан Х. І.  та класний керівник Кулішко Г. Я. провели конкурс «Ми - найкращі читачі». Діти розповідали вірші про книги, побували в гостях у КАЗКИ. Юні користувачі бібліотеки натхненно демонстрували свої читацькі  щоденники.  Учні 3-4 класів оцінюючи роботи 2-го класу вибрали найкращі: Мідик Євгенії, Броди Марти та Пелиха Дем’яна.

 

«Юні розумники»

Книжки – кораблі думки,

 що мандрують хвилями часу.

          З метою формування читацької культури, стимулювання інтересу до читання,  підвищення інтелектуального та духовного потенціалу учнів, посилення ролі книги в освітньому процесі, зокрема у дітей, 27 березня 2018 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби бібліотекар Клебан Х. І. провела інтелект шоу з учнями 5-го класу  «Юні розумники». Переможцем якого стала Якимець Вікторія. Під час гри діти показали,  що гарний читач розуміє прочитану книгу розумом і серцем.

         Таким чином, проведення Тижня дитячої книги не тільки привертає читачів, розкриває їх приховані таланти, а й дозволяє звернути увагу дітей на необхідність систематично читати, навчити простим навичкам пошуку інформації та, в цілому, підняти культуру користувача бібліотеки. Адже, книга навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова, вчить бути чесними і працьовитими, виховує доброту, чуйність, вселяє любов до рідної Батьківщини, виховує почуття патріотизму.

 Тиждень дитячої книги

   Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Це свято залишається найпопулярнішим під час шкільних весняних канікул, яке пов’язане з книгою. Тиждень дитячого читання із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача.    26. 03. 2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби було розпочато тиждень дитячої книги, діти були ознайомлені з планом проведення. На лінійці учні розказали вірші присвячені книгам.

ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

      Кажуть, що поезія – це голос Істини, голос Правди, голос Свободи. Той хто чує його, здатний піднятися на вершину духу, згрунтувати націю, об’єднати людство.

         21.03.2018р.  у шкільній бібліотеці  Вороблячинської ЗОШ І-ІІст. Ім. Героя України Віталія Коцюби учні 4-го класу святкували день поезії читаючи свої власні вірші, грали цікаві ігри , відгадували поетів.  Переможці були нагороджені призами.

Поїздка у м.Львів

15 березня 2018р. учні 5 – 7 класів та вчителі Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби здійснили поїздку до м. Львова, де відвідали національний музей імені Андрея Шептицького. Метою екскурсії було знайомство з постаттю Шевченка – художника, графіка. Побували і у Львівському історичному музеї «Арсенал», де побачили рідкісні зразки зброї та захисного озброєння VІІ – ХХ ст. з різних країн Європи, Азії.

Велич Шевченкового слова

Ну що б, здавалося, слова...

 Слова та голос — більш нічого.

 А серце б’ється — ожива,

 Як їх почує!

    12.03.2018р.  у шкільній бібліотеці Вороблячинської ЗОШ І-ІІст. ім. Героя України Віталія Коцюби проходив флешмоб  «Велич Шевченкового слова», у якому учні 4-7 класів читали вірші.

Семінар шкільних бібліотекарів  на тему: «Формування читацьких  інтересів школярів».

           09.11.17р. у Вороблячинській ЗОШ І –ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів  на тему: «Формування читацьких  інтересів школярів».

           Директор школи Клебан В.В. підготував презентацію у якій ознайомив присутніх з педагогічним колективом, досягненнями учнів та вчителів. Розповів про стан матеріально-технічного забезпечення та подальші перспективи розвитку школи.

          Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи шкільного бібліотекаря Клебан Х.І. та з «Сторіночкою шкільного бібліотекаря» на сайті школи. Під час семінару був проведений бібліотечний калейдоскоп «Книжечка шукає друзів» з учнями 5 класу.

Вчитель історії Обаряник М. Д. презентувала книгу «Львівські Лицарі Небесної Сотні», співавторами якої  є вона та учні школи.

         Заступник директора, Білецька І. М. провела для гостей екскурсію школою. Учасники семінару побували у класі, де навчався Герой України ім’я якого носить школа, оглянули куточок пам’яті де зберігаються речі Героя.

         Підводячи підсумок проведення семінару, Гіщак Г. В., керівник районної методичної комісії шкільних бібліотекарів, від імені усіх присутніх подякувала за гостинність, а бібліотекарям за плідну працю.

----------------------------------

Бібліотека... Тиша.. Століття...

Тут книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці,

А двері широко відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

          25 жовтня 2017р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек на тему «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя» у бібліотеці відбувся бібліомікс «Бібліотека - притулок мудрості» з учнями 4 класу , а також діти брали участь у вікторині «Мої друзі книги», доповнювали прислів’я та складали кінцівку до казки.

Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу

     24 жовтня 2017 року   в  рамках Всеукраїнського місячника шкільких бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя» у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія  Коцюби бібліотекар Клебан Х. І. і вчитель основ здоров’я Лигор Г. М. провели бесіду з учнями 6-го класу на тему: «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу», та показали дітям книжкову виставку «Мандрівка на планету здоров’я ».


 

 

Місячник шкільних бібліотек

    В рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби  під керівництвом бібліотекаря Клебан Х. І. 18.10.2017 року  відбулось свято «Посвята в козачата», у якому учні 3-го класу проявляли свою мужність, сміливість, відвагу і кмітливість.

-------------

«Книга – морська глибина»             

    11 жовтня 2017 року  бібліотекар с. Вороблячин Блашко Н. І. і бібліотекар Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України В. Коцюби Клебан Х. І. з учнями 4-го класу провели бесіду «Книга – морська глибина» . Діти розповідали про свої прочитані книжечки, брали участь у різних іграх, а також читали вірші про книгу. 

--------------

«Світле свято Великодня»

              28. 04. 2017р. у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби класними керівниками 3 класу - Пулик М.П., 1 класу – Кулішко Г.Я. та бібліотекарем Клебан Х.І. був проведений захід  «Світле свято Великодня». Діти третього класу розповідали про історію Воскресіння Христового, про його звичаї та традиції. Розказували легенди про крашанки і писанки. Водили хороводи, гаївки, співали пісні. Учнями першого класу була продемонстрована сценка «Дія в кошику», де діти розказували про те що входить у Великодній кошик та їх значення. Свято було веселе, радісне. Діти отримали позитивні  емоції.

-----

«Найкращий читач 2017»

  11. 04. 2017року  у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби пройшов І етап конкурсу «Найкращий читач 2017» ,  у якому брали участь учні 6-8 класів. Діти приймали активну участь: дописували прислів’я, грали в гру «Народознавство» та «Літературні тести».

                    Переможцем конкурсу став учень 6 класу Пелих Роман.

----------

Тиждень дитячої та юнацької книги

                З 03 по 07 квітня 2017року у Вороблячинській ЗОШ  І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби тривав Тиждень дитячої та юнацької книги. Бібліотекар Клебан Х. І. разом із класними керівниками та учнями 1-го і 3-го класів провела захід «Книги – морська глибина», на який завітали казкові герої: Королева Книга, Книжковий Лікар, Буратіно та Незнайко. Вони провели дітей у казковий та незвичайний світ дитячої книги, завітали у книжкову лікарню та передали  учням Чарівний Ключик до Країни Знань.

«Перше знайомство з бібліотекою»

 Для першокласників було проведено урок – екскурсію «Перше знайомство з бібліотекою». Діти ознайомились із правилами користування книгою та отримали від Христини Іванівни емблеми «Юний читач».

Протягом тижня учні 2-го класу провели гру «Літературна та народна казка», у якій юні читачі захищали свої формуляри по прочитаному.

 Були організовані такі виставки малюнків та книжок:

-         «Пасхальне диво», де діти малювали Великодні писанки, кошики, паски та вербу;

-         « Книга вчить, як на світі жить».

----------------------------------------------

«Зима з Весною зустрічаються, про володіння домовляються»

         15 лютого 2017 р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби шкільним бібліотекарем, Клебан Христиною Іванівною, був проведений захід «Зима з Весною зустрічаються, про володіння домовляються».

          Учні 4-5 класів розповіли, як важливо зберігати історію українських традицій та обрядів. Діти розважали присутніх танцями та співом. На завершення пригостили всіх обрядовим печивом.

-----------------------

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

       В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби учні 4-9 класів малювали малюнки на тему «Осінь в моїм краю».

____________________________

    В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби бібліотекар Клебан Х.І. провела з учнями 5 класу бліцопитування «Твоя улюблена книга», у якому діти кмітливо і впевнено розповідали про свої прочитані книги.

________

        10 жовтня 2016 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» бібліотекар Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби провела урок з учнями 3 класу «А у нас є рідна Батьківщина і зоветься вона Україна».
           Учні із заохоченням слухали історичну долю України, про її культуру, звичаї та традиції.

______________

 Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби  проходить під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» , місячник проводиться бібліотекарем школи Клебан Х.І.

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей


Блоги методистів Відділу освіти Яворівської РДА

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz