Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів ім.Героя України Віталія Коцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.05.2021, 12:58

Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів  ім.Героя України Віталія Коцюби

Меню сайту
Наше опитування
Чи знайшли Ви потрібну інформацію?
Всього відповідей: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Орієнтована структура 2020-2021 н.р.

I семестр – з 01 вересня по 31 грудня 2020 року;

II семестр – з 20 січня по 28 травня 2021 року.

Канікули:

осінні - з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

зимові - з 01 січня 2021 по 19 січня 2021 року;

весняні - з 15 березня по 17 березня 2021 року;

Великодні -   30 квітня 2021 року;

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 н.р.


Заява батьків для зарахування їх дітей до 1 класу

Спортивні змагання 2

Відбулися змагання з шашок у Немирівському окрузі        

    13 травня у Вороблячинському ЗЗСО ім. Героя України Віталія Коцюби відбулися змагання з шашок у Немирівському окрузі серед шкіл І-ІІ ступенів ( Салаші, Семирівка, Грушів, Коти, Вороблячин). За підсумками змагань І місце посіли учні Вороблячинського ЗЗСО ( Товарянський Степан, Товарянська Надія та Гаврих Юрій.)Друге місце зайняли учні Грушівського ЗЗСО, третє місце завоювали учні Салашівського ЗЗСО.  Вітаємо учнів нашої школи! Успіхів у фіналі!

Товарянська Надія призер обласного турніру з настільного тенісу серед школярів          

           Вітаємо призерку обласних змагань з настільного тенісу Товарянську Надію. 6 березня в спортивному залі Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Р.Шухевича відбувся обласний турнір з настільного тенісу серед школярів, присвячений Герою України Романові Шухевичу, в якому взяло участь 77 учнів з одинадцяти шкіл та спортивних шкіл Мостищини(Судова Вишня, Березець). Змагання проходило в п'яти вікових групах: серед хлопців 10-11, 8-9 та 5-7 класів та серед дівчат 9-11, 5-7 класів. Наш заклад був представлений такими учасниками: Коцюбою Р., Кічулом Д., Рибієм Д. (9 кл), Товарянським С., Товарянською Н., Бесагою В., Гаврихом Ю., Філіповичем В.(8 кл.) , а також семикласниками: Куньом М. і Дацком М.. Найкраще зіграла Товарянська Надія, яка зайняла 3 місце в особистому заліку серед дівчат 5-8 класів. Усі учні школи здобули неоціненний досвід, тому перемоги не за горами. В загальнокомандному заліку перше місце посіла команда з с.Березець, друге – Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст., третє – Любинський ЗЗСО І-ІІІ ст. Велика подяка за організацію турніру і запрошення Мирославу Кропивницькому.        

Вороблячинський ЗЗСО ім. Героя України Віталія Коцюби посів ІІ місце  з настільного тенісу у спартакіаді Яворівської міської ради.

          Команда учнів Вороблячинського ЗЗСО ім. Героя України Віталія Коцюби 4 березня 2021 посіла ІІ місце у фінальних змаганнях з настільного тенісу серед школярів ЗЗСО І-ІІ ступенів у спартакіаді Яворівської міської ради. Наші учні перемогли команди школярів з Дацків і Калинівки, перемігши їх 3÷0. У грі за І місце у запеклій боротьбі поступилися одноліткам із Свидниці.

          Вітаємо команду у складі: Рибія Дмитра (капітана команди 9 кл.), Кічули Дениса (9 кл.) і Товарянської Надії (8 кл.) та вчителя фізичного виховання Шишкіної М.О.!

У С. ВОРОБЛЯЧИН ВІДБУВСЯ  IІІ ТУРНІР З ШАШОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ВІТАЛІЯ КОЦЮБИ

      У неділю, 21 лютого 2021 року в приміщенні школи ім. Героя України В. Коцюби с. Вороблячин відбувся ІІІ турнір з шашок пам’яті Героя України Віталія Коцюби.  Участь у турнірі взяли: дорослі; дівчата та юнаки 2003 року народження та молодші. Детальніше - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2516831138610826&id=1393174617643156.

             Перед початком спортивного заходу директор школи Клебан В.В. привітав учасників змагань, усі присутні вшанували захисників України хвилиною мовчання і послухали історію про Віталія Коцюбу.  Участь у відкритті взяли керівник апарату райдержадміністрації Ірина Кравчук, народний депутат ВРУ Павло Бакунець, депутат обласної ради Володимир Хархаліс, начальник відділу культури туризму, молоді та спорту  Яворівської міської ради Богдан Раделицький, отець Володимир Левандівський голова шашкового клубу Юрій Кунець.  Перший заступник голови Зоряна Мірило та заступник голови районної ради Володимир Горбацьо привітали учасників змагань та нагородили грамотами, медалями й кубками. "Сьогодні щиро подивована тим, наскільки кількісно ви прибули вшанувати пам’ять Віталія Коцюби." - сказала перший заступник голови Мірило Зоряна.   "Мені приємно, що брала участь команда з Шегинівської громади, що Яворівський район єднається. " - заступник голови районної ради Володимир Горбацьо. 

Участь у турнірі взяла рекордна кількість учасників 33 дорослих і 46 дітей. Перше місце здобули Юрій Кунець, Соломія Кунанець та Тістечко Юрій. Наймолодшим учасником змагань став 4-річний Щегольський Микола, а найстаршому Михайлу Жмурку 85 років.

Таблиця результатів https://results.fmjd.org/tournaments/2021/f_131/tournament_table_acc_places.html?fbclid=IwAR3INka_gcyanwL9y8e-oX1DTB6i2frUO5K0uyzcI6pO3cM_kr1hFjVyxx8

Товарянська Надія переможець турніру з тенісу.

21 лютого у с. Наконечне ІІ відбувся перший турнір з настільного тенісу, присв'ячений  Герою України Роману Сенику. Участь у особистих змаганнях взяли у учасники з нашої школи - Кацюба Руслана, Бесага Максим, Рибій Дмитро(усі 9 кл.), Товарянська Надія(8 кл.), Куньо Максим, Дацко Мар'ян(усі 7 кл), Пелих Дем'ян (5 кл.). Вітаємо ученицю нашої школи  Товарянську Надію , яка стала переможцем серед учнів 5-8 класів Яворівської громади.

Вороблячинська ЗОШ - чемпіон Немирівської зони з тенісу 

       17 лютого у c.Коти завершились кущові змагання з настільного тенісу серед шкіл І-ІІ ступенів у Немирівській зоні. Учні Вороблячинської ЗОШ перемігши однолітків з Грушова - 3:0, Салашів - 3:0 та Котів - 3:0 стали одноосібними лідерами та вибороли путівку у фінальну стадію змагань. Вітаємо переможців у складі: Кічула Денис (9 кл), Рибій Дмитро(9 кл), Кацюба Руслана (9 кл), Товарянська Надія(8 кл).

Районні змагання з настільного тенісу

     Настільний теніс – другий за популярністю масовий спорт і наймолодший з основних видів спорту в світі. Це гра яка тренує не лише тіло, але й мозок. Вважається, що це гра для справжніх інтелектуалів – учителів, методистів, науковців, викладачів – усіх спілчан Профспілки працівників освіти і науки України.

  У суботу 26 жовтня в Наконечному І відбулися районні змагання з настільного тенісу серед працівників освіти Яворівщини.  На урочистому відкриті змагань начальник відділу освіти яворівської районної державної адміністрації  Володимир Байда  побожав перемог сильнішим. Голова районної організації працівників освіти  Ярослава Кобиця (організатором змагань є ЦК Профспілки працівників освіти Яворівщини)  привітала учасників, побажавши кожному проявити себе по максимуму і виграти цей турнір. Головним суддею був відомий майстер настільного тенісу Богдан Флис.

  Немирівський округ представляли директор Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. Василь Клебан, вчитель фізичного виховання нашої школи Мирослава Шишкіна та вчитель фізичного виховання Семирівської ЗОШ Богдан Баглай. Видовище було емоційним, але водночас зосередженим. Гравці продемонстрували високий рівень підготовки та захопливу гру. Наші спортсмени переміши команду Новояворівського округу у грі за перше  місце у групі поступились команді Яворова та отримали нагоду поборотись за 3 місце з дуже сильною командою Краківського округу на чолі з відомим майстром тенісної ракетки Романом Брошком, директором Любинської школи. 

Раді сповістити, що в підсумку в дуже напруженій боротьбі перемогу здобули спортсмени з Немирівського округу - 2 : 1. Вітаємо переможців!!!  Підсумкова таблиця: І м. - Прилбичі,  ІІм. - Яворів, ІІІ м. - Немирівський округ, ІV м. -  Краковецький округ, V м. - Бібрка,  VI м. - Новояворівськ. Призери були нагороджені грамотами, медалями, цінними призами. 

Учень Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. - Товарянський Степан призер районного турніру з шашок

            1 березня у приміщені Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулися другі районні змагання з шашок пам’яті Героя України Віталія Коцюби, присвячені шостій річниці його загибелі. Він був добре знаною людиною в селі, великим правдолюбом, патріотом своєї держави, спортсменом. Життя його обірвала ворожа куля 20 лютого 2014 р., але у нашій пам’яті він житиме вічно. Саме тому  у Вороблячині зібралися найсильніші спортсмени Яворівського району. Позмагатися в ерудиції та витримці прибуло 57 шашкістів із Старого Яру, Середкевич, Новояворівська, Дрогомишля, Черниляви, Яворва, Мужилович, Верблян, Немирова, Смолина, Вороблячина. Їх було поділено на 2 вікові групи: діти до 2003 р.н. та дорослі.

      Дуже приємно ,що серед призерів  учень 7 – го класу нашої школи Товарянський Степан.  Участь взяли 57 учасників, 27 в групі А(дорослі) та 30 в групі Б(юнаки та дівчата).Турнір було проведено за швейцарською системою дорослі та діти по 8 турів.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками медалями і грамотами Яворівської райдержадміністрації та Яворівської районної ради. Від сільської ради та спонсорів всі молоді учасники були нагороджені солодощами.

            Адміністрація Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України В.Коцюби щиро вдячна місцевим головам Бесазі М.І. та Онишків О.М., підприємцям Покорі Х.І. та місцевим орендарям - компанії "Явір - Інвест"(с.Бердихів) за підтримку в організації турніру, а також вітає призера  серед дітей Товарянськиго Степан, учаня нашої школи.

. На святі шашок був присутній голова Яворівської Районної ради  Володимир Федорович Сичак.

Призові місця вибороли:Група А      1.Попович Ярослав- Новояворівськ - 14 очок,  2.  о.Кіт Любомир- Завадів - 13 очок,   Кунець Юрій- Старий Яр - 12 очок

Група Б(юнаки)  Щегольський Іван - Старий Яр 13 очок ,коеф. 81,   Квасняк Максим - Старий Яр 13 очок коеф. 81,  Товарянський Степан Вороблячин - 13очок коеф. 79

Група Б (дівчата)   Кунанець Соломія-Яворів 10 очок,  Лин Надія Мужиловичі - 8 очок коеф.80,  Солдак Анна-Яворів 8 очок коеф.66

Наймолодший та найстарший учасники турніру -  Лесько Михайло - 74р.,  Щегольський Михайло - 8р.  Які були нагороджені грамотами та медалями.

Переглянути фото   Переглянути фото 2  Переглянути фото 3

Вороблячинська ЗОШ - чемпіон Немирівської зони з тенісу 

       20 лютого у Верблянах завершились кущові змагання з настільного тенісу у Немирівській зоні. Учні Вороблячинської ЗОШ перемігши однолітків з Семирівки - 4:1, Салашів - 3:2 та Грушова - 4:1 стали одноосібними лідерами та вибороли путівку у фінальну стадію змагань. Вітаємо переможців у складі: Кічула Денис (8 кл), Бесага Максим(8 кл), Прихід Марян (9 кл), Блашко Марія (9 кл), Круглій Наталія(9 кл).

Завершився IV районний турнір з шашок пам'яті "ГЕРОЇВ УКРАЇНИ"

       В Мужиловичах 16.02.2020 року завершився IV районний турнір з шашок пам'яті "ГЕРОЇВ УКРАЇНИ" участь взяли 37 учасників 20 в групі А(дорослі) та 17 в групі Б(юнаки та дівчата). У турнірі приймали участь учні нашої школи. Турнір було проведено за швейцарською системою дорослі 8 турів, а юнаки та дівчата 7 турів. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками медалями та грамотами Яворівської райдержадміністрації та Яворівської районної ради. Хотілося б особливо відзначити учня  9-го класу нашої школи , який досить вдало виступив і зайняв високе  друге місце. Вітаємо Назаре!

Призові місця вибороли:   Група Б(юнаки)

Тістечок Юрій - Старий Яр 10 очок ,коеф. 63

Озимок Назар - Вороблячин 10очок коеф. 60

Щегольський Михайло- Старий Яр10очок коеф. 57

Переможці були нагороджені грамотами та медалями, а також всіх учасники групи Б отримали солодкі призи від громади Мужилович! 

https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_1454/

Завершився IX відкритий районний турнір з шашок пам'яті Степана Ковалика

03 лютого у Черниляві завершився IX турнір з шашок пам'яті Cтепана Ковалика участь взяли 37 чол. Провели турнір за швейцарською системою у 8 турів. Це один з перших рейтингових турнірів обласного значення в якому зібрались найсильніші шашкісти яворівського району та м.Львів. Участь у турнірі взяли 3 спортсменів нашої школи, а саме: Озимок Назар (9 кл), Товарянський Степан (7 кл), Мілімберг Максим (9 кл).
Призери були нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками. Відзнаками нагородили всіх учасників дитячого турніру. Найкраще з учнів Вороблячинської школи виступив чемпіон школи з шашок Озимок Назар (7 місце) та Товарянський Степан 3 місце.

Кічула Денис призер районного турніру з настільного тенісу

         25.01 у приміщенні Наконечнянській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся другий районний турнір з настільного тенісу, присвячений пам'яті Герою України Роману Сенику, в якому взяло участь 69 учасникі з 12 шкіл. Учні Вороблячинської ЗОШ також приймали участь. Приємно що серед призерів є учень 8-го класу нашої школи Кічула Денис, який виборов ІІІ місце та здобув бронзові нагороди. За крок від медалей була учениця 8-го класу Кацюба Руслана, яка у матчі за ІІІ місце програла Вероніка Антонів (с.Коти) та посіла загальне 4 місце в особистому заліку.  Змагання проходили у п'яти вікових групах. Перше місце серед дівчат 5-8 класів посіла - Діана Кичма (с.Свидниця), друге - Вікторія Юрик (с.Любині), третє - Вероніка Антонів (с.Коти). Серед дівчат 9-11 класів перше місце посіла - Наталія Запотоцька (с.Дубровиця), друге - Марія Паславська (с.Любині), третє - Софія Павлеса (с.Любині). Серед хлопців 5-6 класів перше місце посів - Данило Рубельський   (с.Краковець), друге - Степан Павлеса (с.Любині), третє - Денис Вальчишин (с.Краковець), Серед хлопців 7-8 класів перше місце посів - Максим Желіховський (с.Свидниця), друге - Павло Коваль (с.Свидниця), третє - Денис Кічула (с.Вороблячин), Серед хлопців 9-11 класів перше місце посів Степан Байдала (с.Свидниця), друге - Назарій Ваньо (с.Краковець), Павло Семеряк (с.Наконечне Друге). 

Учень Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. - Товарянський Степан переможець районного турніру з шашок

            08 грудня у приміщені Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулися  районні змагання з шашок пам’яті Героя України Романа Сеника, присвячені п’ятій річниці його загибелі. Він був добре знаною людиною в селі, патріотом своєї держави, спортсменом. Саме тому  зібралися найсильніші спортсмени Яворівського району  та провели даний турнір. Позмагатися в ерудиції та витримці прибуло біля 50 шашкістів із Старого Яру, Новояворівська, Дрогомишля, Черниляви, Яворва, Мужилович, Верблян, Немирова, Смолина, Вороблячина. Їх було поділено на 2 вікові групи: діти до 2002 р.н. та дорослі. Приємно відзначити що учень 7-го класу нашої школи Товарянський Степан виборов призове 3 місце. Вітаємо Степане!

 

Відвідини футбольного матчу Україна - Данія

         З метою популяризації та пропаганди здорового способу життя серед учнів, створення умов для фізичного виховання молоді, та популяризації і розвитку футболу учні нашої школи відвідали футбольний матч серед молодіжних національних команд України(U-21) та Данії. Незабутні емоції та враження учнів та вчителів від матчу. Нагородою за відвідини матчу стала зустріч і спілкування з гравцем національної команди України(U-21) Назарієм Русином. 

Хай живе козацька воля,
     Хай живе козацький дух.
    У Вороблячинськїй ЗОШ I-II ст. ім. Героя України Віталія Коцюби 15 жовтня під керівництвом учителя фізичної культури М.Шишкіної проводилися Козацькі забави.
    Усі школярі демонстрували вміння командного девізу та виконання пісні. А також на конкурс представили емблеми на козацьку тематику.
     Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм - це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.
      Змагання оцінювали професійне журі, яке очолювали : директор, зауч та педагог-організатор школи.
      Свято пройшло цікаво і змістовно, і за це велике спасибі класним керівникам та адміністрації школи.

Турнір з настільного тенісу

         12 жовтня у Любинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся особистий турнір з настільного тенісу присвячений Дню Захисника України. Команда учнів нашої школи була представлена учнями: Кацюба Руслана, Кічула Денис, Блашко Дмитро, Бесага Максим, Блашко Марія, Гарих Юрій, Рибій Дмитро, Прихід Мар'ян. Разом з гарно проведеним часом учні школи набули неоціненного досвіду. Учень нашої школи Кічула Денис зупинився за крок до медалей програвши бій за 3 місце тенісисту з Свидниці,  а БЕСЕГА МАКСИМ виборов 2 місце в особистому заліку та був нагороджений почесною грамотою і срібною медалю. Вітаємо Максим!

Учень Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. - Озимок Назар переможець районного турніру з шашок

            24 лютого у приміщені Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулися перші районні змагання з шашок пам’яті Героя України Віталія Коцюби, присвячені п’ятій річниці його загибелі. Він був добре знаною людиною в селі, патріотом своєї держави, спортсменом. Життя його обірвала ворожа куля 20 лютого 2014 р., але у нашій пам’яті він житиме вічно. Саме тому  зібралися найсильніші спортсмени Яворівського району  та провели даний турнір.

 

 

      Позмагатися в ерудиції та витримці прибуло біля 50 шашкістів із Старого Яру, Середкевич, Новояворівська, Дрогомишля, Черниляви, Яворва, Мужилович, Верблян, Немирова, Смолина, Вороблячина. Їх було поділено на 2 вікові групи: діти до 2002 р.н. та дорослі.

      На початку змагань учасників привітали директор школи Клебан В.В., голова Немирівської селищної ради Бесага М.І. Про правила гри розповів головний суддя змагань Мруць Іван.

 

       У дуже напруженій боротьбі в останньому турі перемогу здобув учень 8 – го класу нашої школи Озимок Назар. Друге і трете місце зайняли два брати з Черниляви Фургало Олег та Ярослав. Дуже близькими до медалей були також учні нашої школи: Кацюба Роман (8 клас, 5 місце), Блашко Марія(8 клас, 9 місце), Блашко Дмитро(8 клас, 11 місце). Непогано виступили також Товарянський Степан (6 клас, 12 місце), Школик Андрій (7 клас, 14 місце), Озимок Тарас (9 клас, 17 місце).

 

       Серед дорослих не було рівних Кунцю Юрію з Старого Яру,  друге у додатковій партії виборов спортсмен з Середкевич  Тарас Галамай, на третьому  - Ярослав Попович з м. Яворів.

       Переможці змагань були нагороджені головою Смолинської сільської ради Онишків О.М. кубками, медалями та дипломами від Яворівської РДА та Яворівської районної ради.

     Адміністрація Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України В.Коцюби щиро вдячна місцевим головам Бесазі М.І. та Онишків О.М. за підтримку в організації турніру, а також вітає переможця серед дітей Озимка Назара, учня нашої школи. Нижче наводимо верхню частину таблиці серед дітей.

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей


Блоги методистів Відділу освіти Яворівської РДА

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz