Вороблячинcька ЗОШ І - ІІ ступенів імені Героя України Віталія Кoцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 31.05.2020, 00:18

Вороблячинcька ЗОШ І - ІІ ступенів імені Героя України Віталія Кoцюби

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 63
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Структура 2019-2020 н.р.

I семестр – з 02 вересня по 27 грудня 2019 року;

II семестр – з 13 січня по 29 травня 2020 року.

Канікули:

осінні - з 28 жовтня по 03 листопада 2019 року;

зимові - з 30 грудня 2019 по 12 січня 2020 року;

весняні - з 23 березня по 29 березня 2020 року;

великодні - з 16 квітня по 17 квітня 2020 року.

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 н.р.

Заява батьків для зарахування їх дітей до 1 класу

Спортивні змагання 2

Учень Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. - Товарянський Степан призер районного турніру з шашок

            1 березня у приміщені Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулися другі районні змагання з шашок пам’яті Героя України Віталія Коцюби, присвячені шостій річниці його загибелі. Він був добре знаною людиною в селі, великим правдолюбом, патріотом своєї держави, спортсменом. Життя його обірвала ворожа куля 20 лютого 2014 р., але у нашій пам’яті він житиме вічно. Саме тому  у Вороблячині зібралися найсильніші спортсмени Яворівського району. Позмагатися в ерудиції та витримці прибуло 57 шашкістів із Старого Яру, Середкевич, Новояворівська, Дрогомишля, Черниляви, Яворва, Мужилович, Верблян, Немирова, Смолина, Вороблячина. Їх було поділено на 2 вікові групи: діти до 2003 р.н. та дорослі.

      Дуже приємно ,що серед призерів  учень 7 – го класу нашої школи Товарянський Степан.  Участь взяли 57 учасників, 27 в групі А(дорослі) та 30 в групі Б(юнаки та дівчата).Турнір було проведено за швейцарською системою дорослі та діти по 8 турів.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками медалями і грамотами Яворівської райдержадміністрації та Яворівської районної ради. Від сільської ради та спонсорів всі молоді учасники були нагороджені солодощами.

            Адміністрація Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України В.Коцюби щиро вдячна місцевим головам Бесазі М.І. та Онишків О.М., підприємцям Покорі Х.І. та місцевим орендарям - компанії "Явір - Інвест"(с.Бердихів) за підтримку в організації турніру, а також вітає призера  серед дітей Товарянськиго Степан, учаня нашої школи.

. На святі шашок був присутній голова Яворівської Районної ради  Володимир Федорович Сичак.

Призові місця вибороли:Група А      1.Попович Ярослав- Новояворівськ - 14 очок,  2.  о.Кіт Любомир- Завадів - 13 очок,   Кунець Юрій- Старий Яр - 12 очок

Група Б(юнаки)  Щегольський Іван - Старий Яр 13 очок ,коеф. 81,   Квасняк Максим - Старий Яр 13 очок коеф. 81,  Товарянський Степан Вороблячин - 13очок коеф. 79

Група Б (дівчата)   Кунанець Соломія-Яворів 10 очок,  Лин Надія Мужиловичі - 8 очок коеф.80,  Солдак Анна-Яворів 8 очок коеф.66

Наймолодший та найстарший учасники турніру -  Лесько Михайло - 74р.,  Щегольський Михайло - 8р.  Які були нагороджені грамотами та медалями.

Переглянути фото   Переглянути фото 2  Переглянути фото 3

Вороблячинська ЗОШ - чемпіон Немирівської зони з тенісу 

       20 лютого у Верблянах завершились кущові змагання з настільного тенісу у Немирівській зоні. Учні Вороблячинської ЗОШ перемігши однолітків з Семирівки - 4:1, Салашів - 3:2 та Грушова - 4:1 стали одноосібними лідерами та вибороли путівку у фінальну стадію змагань. Вітаємо переможців у складі: Кічула Денис (8 кл), Бесага Максим(8 кл), Прихід Марян (9 кл), Блашко Марія (9 кл), Круглій Наталія(9 кл).

Завершився IV районний турнір з шашок пам'яті "ГЕРОЇВ УКРАЇНИ"

       В Мужиловичах 16.02.2020 року завершився IV районний турнір з шашок пам'яті "ГЕРОЇВ УКРАЇНИ" участь взяли 37 учасників 20 в групі А(дорослі) та 17 в групі Б(юнаки та дівчата). У турнірі приймали участь учні нашої школи. Турнір було проведено за швейцарською системою дорослі 8 турів, а юнаки та дівчата 7 турів. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками медалями та грамотами Яворівської райдержадміністрації та Яворівської районної ради. Хотілося б особливо відзначити учня  9-го класу нашої школи , який досить вдало виступив і зайняв високе  друге місце. Вітаємо Назаре!

Призові місця вибороли:   Група Б(юнаки)

Тістечок Юрій - Старий Яр 10 очок ,коеф. 63

Озимок Назар - Вороблячин 10очок коеф. 60

Щегольський Михайло- Старий Яр10очок коеф. 57

Переможці були нагороджені грамотами та медалями, а також всіх учасники групи Б отримали солодкі призи від громади Мужилович! 

https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_1454/

Завершився IX відкритий районний турнір з шашок пам'яті Степана Ковалика

03 лютого у Черниляві завершився IX турнір з шашок пам'яті Cтепана Ковалика участь взяли 37 чол. Провели турнір за швейцарською системою у 8 турів. Це один з перших рейтингових турнірів обласного значення в якому зібрались найсильніші шашкісти яворівського району та м.Львів. Участь у турнірі взяли 3 спортсменів нашої школи, а саме: Озимок Назар (9 кл), Товарянський Степан (7 кл), Мілімберг Максим (9 кл).
Призери були нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками. Відзнаками нагородили всіх учасників дитячого турніру. Найкраще з учнів Вороблячинської школи виступив чемпіон школи з шашок Озимок Назар (7 місце) та Товарянський Степан 3 місце.

Кічула Денис призер районного турніру з настільного тенісу

         25.01 у приміщенні Наконечнянській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся другий районний турнір з настільного тенісу, присвячений пам'яті Герою України Роману Сенику, в якому взяло участь 69 учасникі з 12 шкіл. Учні Вороблячинської ЗОШ також приймали участь. Приємно що серед призерів є учень 8-го класу нашої школи Кічула Денис, який виборов ІІІ місце та здобув бронзові нагороди. За крок від медалей була учениця 8-го класу Кацюба Руслана, яка у матчі за ІІІ місце програла Вероніка Антонів (с.Коти) та посіла загальне 4 місце в особистому заліку.  Змагання проходили у п'яти вікових групах. Перше місце серед дівчат 5-8 класів посіла - Діана Кичма (с.Свидниця), друге - Вікторія Юрик (с.Любині), третє - Вероніка Антонів (с.Коти). Серед дівчат 9-11 класів перше місце посіла - Наталія Запотоцька (с.Дубровиця), друге - Марія Паславська (с.Любині), третє - Софія Павлеса (с.Любині). Серед хлопців 5-6 класів перше місце посів - Данило Рубельський   (с.Краковець), друге - Степан Павлеса (с.Любині), третє - Денис Вальчишин (с.Краковець), Серед хлопців 7-8 класів перше місце посів - Максим Желіховський (с.Свидниця), друге - Павло Коваль (с.Свидниця), третє - Денис Кічула (с.Вороблячин), Серед хлопців 9-11 класів перше місце посів Степан Байдала (с.Свидниця), друге - Назарій Ваньо (с.Краковець), Павло Семеряк (с.Наконечне Друге). 

Учень Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. - Товарянський Степан переможець районного турніру з шашок

            08 грудня у приміщені Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулися  районні змагання з шашок пам’яті Героя України Романа Сеника, присвячені п’ятій річниці його загибелі. Він був добре знаною людиною в селі, патріотом своєї держави, спортсменом. Саме тому  зібралися найсильніші спортсмени Яворівського району  та провели даний турнір. Позмагатися в ерудиції та витримці прибуло біля 50 шашкістів із Старого Яру, Новояворівська, Дрогомишля, Черниляви, Яворва, Мужилович, Верблян, Немирова, Смолина, Вороблячина. Їх було поділено на 2 вікові групи: діти до 2002 р.н. та дорослі. Приємно відзначити що учень 7-го класу нашої школи Товарянський Степан виборов призове 3 місце. Вітаємо Степане!

 

Відвідини футбольного матчу Україна - Данія

         З метою популяризації та пропаганди здорового способу життя серед учнів, створення умов для фізичного виховання молоді, та популяризації і розвитку футболу учні нашої школи відвідали футбольний матч серед молодіжних національних команд України(U-21) та Данії. Незабутні емоції та враження учнів та вчителів від матчу. Нагородою за відвідини матчу стала зустріч і спілкування з гравцем національної команди України(U-21) Назарієм Русином. 

Хай живе козацька воля,
     Хай живе козацький дух.
    У Вороблячинськїй ЗОШ I-II ст. ім. Героя України Віталія Коцюби 15 жовтня під керівництвом учителя фізичної культури М.Шишкіної проводилися Козацькі забави.
    Усі школярі демонстрували вміння командного девізу та виконання пісні. А також на конкурс представили емблеми на козацьку тематику.
     Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм - це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.
      Змагання оцінювали професійне журі, яке очолювали : директор, зауч та педагог-організатор школи.
      Свято пройшло цікаво і змістовно, і за це велике спасибі класним керівникам та адміністрації школи.

Турнір з настільного тенісу

         12 жовтня у Любинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся особистий турнір з настільного тенісу присвячений Дню Захисника України. Команда учнів нашої школи була представлена учнями: Кацюба Руслана, Кічула Денис, Блашко Дмитро, Бесага Максим, Блашко Марія, Гарих Юрій, Рибій Дмитро, Прихід Мар'ян. Разом з гарно проведеним часом учні школи набули неоціненного досвіду. Учень нашої школи Кічула Денис зупинився за крок до медалей програвши бій за 3 місце тенісисту з Свидниці,  а БЕСЕГА МАКСИМ виборов 2 місце в особистому заліку та був нагороджений почесною грамотою і срібною медалю. Вітаємо Максим!

Учень Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. - Озимок Назар переможець районного турніру з шашок

            24 лютого у приміщені Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулися перші районні змагання з шашок пам’яті Героя України Віталія Коцюби, присвячені п’ятій річниці його загибелі. Він був добре знаною людиною в селі, патріотом своєї держави, спортсменом. Життя його обірвала ворожа куля 20 лютого 2014 р., але у нашій пам’яті він житиме вічно. Саме тому  зібралися найсильніші спортсмени Яворівського району  та провели даний турнір.

 

 

      Позмагатися в ерудиції та витримці прибуло біля 50 шашкістів із Старого Яру, Середкевич, Новояворівська, Дрогомишля, Черниляви, Яворва, Мужилович, Верблян, Немирова, Смолина, Вороблячина. Їх було поділено на 2 вікові групи: діти до 2002 р.н. та дорослі.

      На початку змагань учасників привітали директор школи Клебан В.В., голова Немирівської селищної ради Бесага М.І. Про правила гри розповів головний суддя змагань Мруць Іван.

 

       У дуже напруженій боротьбі в останньому турі перемогу здобув учень 8 – го класу нашої школи Озимок Назар. Друге і трете місце зайняли два брати з Черниляви Фургало Олег та Ярослав. Дуже близькими до медалей були також учні нашої школи: Кацюба Роман (8 клас, 5 місце), Блашко Марія(8 клас, 9 місце), Блашко Дмитро(8 клас, 11 місце). Непогано виступили також Товарянський Степан (6 клас, 12 місце), Школик Андрій (7 клас, 14 місце), Озимок Тарас (9 клас, 17 місце).

 

       Серед дорослих не було рівних Кунцю Юрію з Старого Яру,  друге у додатковій партії виборов спортсмен з Середкевич  Тарас Галамай, на третьому  - Ярослав Попович з м. Яворів.

       Переможці змагань були нагороджені головою Смолинської сільської ради Онишків О.М. кубками, медалями та дипломами від Яворівської РДА та Яворівської районної ради.

     Адміністрація Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України В.Коцюби щиро вдячна місцевим головам Бесазі М.І. та Онишків О.М. за підтримку в організації турніру, а також вітає переможця серед дітей Озимка Назара, учня нашої школи. Нижче наводимо верхню частину таблиці серед дітей.

Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей


Блоги методистів Відділу освіти Яворівської РДА

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz