Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів ім.Героя України Віталія Коцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.05.2021, 13:15

Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів  ім.Героя України Віталія Коцюби

Меню сайту
Наше опитування
Чи знайшли Ви потрібну інформацію?
Всього відповідей: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Орієнтована структура 2020-2021 н.р.

I семестр – з 01 вересня по 31 грудня 2020 року;

II семестр – з 20 січня по 28 травня 2021 року.

Канікули:

осінні - з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

зимові - з 01 січня 2021 по 19 січня 2021 року;

весняні - з 15 березня по 17 березня 2021 року;

Великодні -   30 квітня 2021 року;

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 н.р.


Заява батьків для зарахування їх дітей до 1 класу

Новини 2013-16 н.р.

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Загальношкільні батьківські збори

      У п’ятницю 10 лютого 2017 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбулися  загальношкільні батьківські збори. Перед присутніми виступила заступник директора школи з НВР Білецька І.М. з доповіддю «Що заважає дітям вчитися?». Вона проінформувала присутніх про успіхи учнів  та зайняті призові місця вихованців школи у  районних олімпіадах з основних предметів.

         Батьки прослухали доповідь практичного психолога та соціального педагога Онишків С.П. на тему «Дисципліна без конфліктів».

         Директор школи Клебан В.В. проінформував присутніх про фінансову-господарську діяльність школи у 2016 році, а також обговорили плани на 2017 рік.

_____________________

«Водно-болотяні угіддя»

У четвер 02 лютого 2017 р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби вчителем біології Луцишин І.П. була представлена презентація «Водно-болотяні угіддя» для учнів 5,8,9 класів з метою пропагування охорони цих об’єктів.

----------------------------------------------

Пам'яті Героїв Крут   

30 січня 2017р.

         У Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби був проведений захід «Спом’яни їх, незабудь!» присвячений пам’яті Героям Крут. Захід завершився переглядом фрагмента фільму «Лист без конверта» із серії «Невідома Україна». Захід підготували учні 7, 9 класів та педагог – організатор  Титуса  М.В.

 

------------------------------------------------------------------------------ 

Вшанування пам’яті Революції Гідності

Із метою вшанування пам’яті Революції Гідності, Небесної Сотні, посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

23 січня 2017 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби педагогом-організатором Титусою Марією Володимирівною було  проведено виховний захід «Ми єдина Соборна Україна».

Учні школи згадували видатних діячів Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначили їх роль у процесі здобуття незалежності України і хором проспівали Гімн України.

Новорічно-Різдвяне свято

30.12.2016 р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбулось Новорічно-Різдвяне свято за участю учнів 5-9 класів. Учні грали ігри, співали, колядували та ще й вертеп показали (виступ підготували педагог-організатор Титуса М.В. та класні керівники).

------------------------------------------

УВАГА! УВАГА! КАРАНТИН!

Шановні батьки, вчителі, учні згідно розпорядження Відділу освіти Яворівської райдержадміністрації у Вороблячинській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби у період з 14.12 по 18.12.2016 р. КАРАНТИН!!!


Районні олімпіади 2016-17 н.р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

У суботу 3 грудня відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За підсумками олімпіади учень 9 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби НАКОНЕЧНИЙ ВІТАЛІЙ (Вч. ОБАРЯНИК М.Д.) посів ІІІ місце з правознавства серед учнів 7 класів яворівського району.

У суботу 26 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За підсумками олімпіади учениця 7 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби ОЗИМОК МАРІЯ (Вч. Луцишин І.П.) посіла ІІ місце з хімії серед учнів 7 класів яворівського району.

У неділю 20 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За підсумками олімпіади учениця 7 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби ОЗИМОК МАРІЯ (Вч. Білецька І.М.) посіла ІІ місце з фізики серед учнів 7 класів яворівського району.

У суботу 19 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За підсумками олімпіади учень 7 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби ОЗИМОК ТАРАС (Вч. Клебан В.В.) посів ІІ місце з інформатики серед учнів 7-8 класів яворівського району.

У неділю 13 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.За підсумками олімпіади учениця Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби ОЗИМОК МАРІЯ ( 7 клас- Вч. Круглій М.М..) посіла ІІ місце серед учнів яворівського району.

У суботу 12 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та християнської етики. За підсумками олімпіади учні Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби ОЗИМОК МАРІЯ та ОЗИМОК ТАРАС (7 клас - Вч. Покора Х.І.) посіли ІІ місце з математики.

За підсумками олімпіади з християнської етики учень Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби ОЗИМОК ІГОР (8 клас - Вч. Пелих Н.В.) посів ІІІ місце.

_______________

9 грудня напередодні свята Андрія учні Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст імені Героя України Віталія Коцюби стали учасниками Андріївських вечорниць на сучасний лад. Учні 9 та 7 класів (кл. кер. Луцишин І. П., Круглій М. М.) продемонстрували обряд ворожіння, виконали інсценізації з творів "Сватання на Гончарівці" та "Кайдашева сімя". Провели конкурс поїдання вареників, у якому переможцем став учень 9-го класу Заставний Богдан. На завершення всіх пригощали смачними пампушками.

----------------------

День Збройних сил України

6 грудня 2016 р. у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Збройних сил України. Учні школи спільною молитвою попросили заступництва Матері Божої для захисників нашої держави.

----------------------------

01 грудня 2016 р. у 9 класі Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Луцишин Іриною Петрівною було проведено годину спілкування на тему: «СНІД – хвороба тисячоліття». Розглядалися питання про це захворювання, шляхи передачі та його профілактику.

-----------------------------------------

----------------------

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби учні 4-9 класів малювали малюнки на тему «Осінь в моїм краю».

____________________________

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби бібліотекар Клебан Х.І. провела з учнями 5 класу бліцопитування «Твоя улюблена книга», у якому діти кмітливо і впевнено розповідали про свої прочитані книги.

________

10 жовтня 2016 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» бібліотекар Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби провела урок з учнями 3 класу «А у нас є рідна Батьківщина і зоветься вона Україна».
Учні із заохоченням слухали історичну долю України, про її культуру, звичаї та традиції.

______________

 Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби  проходить під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» , місячник проводиться бібліотекарем школи Клебан Х.І.

Районні олімпіади 2014-15 н.р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!!!

         У суботу 22 листопада у м.Новояворівськ відбувся ІІ туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За підсумками олімпіади учень Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів ОЗИМОК МАКСИМ (8 клас) посів  ІІ місце  з інформатики (Вч. Клебан В.В.) серед учнів 7 - 9 класів.

 Районна олімпіада з інформатики -  ОЗИМОК МАКСИМ ІІ місце (8 кл).   Вітаємо переможця!

---------------------------------------------------------------------------------------------

Громадське обговорення 

Про результати громадського обговорення щодо присвоєння Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Віталія Коцюби

    Відповідно до Закону України №4865-УІ від 24.05.2012 р. «Про присвоєння юридичним особам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, за ними закріплених, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» було проведено громадське обговорення питання щодо присвоєння Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Віталія Коцюби - Героя Небесної Сотні.

    Організатором проведення громадського обговорення виступила Смолинська сільська рада, яка своїм рішенням сходу села від 30.04.2014 визначила термін проведення громадського обговорення з ЗО квітня до ЗО липня 2014 року.     

     Громадське обговорення відбувалось у таких формах:

- засідання ради школи (витяг з протоколу додається)

- батьківські збори (витяг з протоколу додається)

- перегляд відеоматеріалів про Героїв Небесної Сотні

- збір матеріалів для оформлення куточка пам’яті, присвяченого Віталію Коцюбі.

     В обговоренні даного питання прийняли участь всі небайдужі жителі села, фізичні та юридичні особи. Під час обговорення була висловлена єдина пропозиція: підтримати ініціативу щодо присвоєння Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Віталія Коцюби - Героя Небесної Сотні.

     В школі оформлено куточок пам’яті героїв Небесної сотні,організовано перегляд відеоматеріалів про події на Майдані , проведено уроки пам’яті, виховні години на дану тематику. Учні відвідали могилу Віталія Коцюби, покладали квіти.

     Жодних зауважень чи альтернативних пропозицій щодо присвоєння Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Віталія Коцюби від учасників громадського обговорення не надходило.

     Таким чином, передбачена Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постановою Кабінету Міністрів від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура організатором громадського обговорення витримана.

     Просимо розглянути на засіданні сесії сільської ради питання про присвоєння Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Віталія Коцюби - Героя Небесної Сотні та скерувати відповідне звернення до Яворівської районної ради.

Громадське обговорення

       Шановні односельчани просимо взяти участь у громадському обговоренні щодо присвоєння імені ВіталіяКоцюби середнійзагальноосвітній школі І-ІІступенів с. Вороблячин. Просимо надсилати Ваші пропозиції та відгуки відносно даного питання на форумі школи - http://vorobljachynsch.at.ua/forum/5-3-1#15, а також на електронні адреси школи - vorobljachynschool@mail.ru , сільської ради - Smolynsilrada@ukr.net .

Педколектив школи

ІНФОРМАЦІЙНЕПОВІДОМЛЕННЯ
пропроведення громадського обговорення
щодоприсвоєння імені ВіталіяКоцюби
середнійзагальноосвітній школі
І-ІІступенів с. Вороблячин


1. Найменування організатора громадського обговорення –Смолинська сільська рада;

2. Найменуванняюридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи - середня загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів с.Вороблячин Яворівського району Львівської області;

3. Ім'я фізичноїособи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції – Коцюба  Віталій  Миколайович , герой Небесної сотні, який загинув у Києві на Майдані 20 лютого 2014 року. Навчався у СЗШ І-ІІст..с.Вороблячин з  3 по 9 клас.

4. Суб'єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєнняюридичній особі імені фізичної особи – громадськість села. Пропозиція була підтримана  сходом села жителів с.Вороблячин, зборами трудового  колективу СЗШ І-ІІ ст.с.Вороблячин

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадськогообговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників –30 квітня – 30 липня 2014 року, щоденно, цілодобово, сайт школи;

6.Поштова адреса та  адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) – 81011  вул. І.Франка, 12c.Вороблячин,Яворівський район Львівська  область,23751, тел. 66 – 456  e-mail vorobljachynschool@mail.ru

7.Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – сільськарада, 81010   вул.Шевченка,5 с.Смолин Яворівський район Львівська область, тел.(03259) 66-141;е-mailSmolynsilrada@ukr.net

8.Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Круглій Марія Михайлівна -заступник директора школи з навчально-виховної роботи;

9. Громадське обговорення буде проводитись у таких формах:
- засідання ради школи;
-  батьківські  збори;
-  переглядвідеоматеріалів про героїв Небесної сотні;
- збір матеріалів для оформлення куточка пам’яті, присвяченого Віталію Коцюбі;

9.Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – серпень 2014 року, на  сайті школи відповіднодо пункту 9 Постанови КМУ від 24.10.2012 № 989«Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних
осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

  ______________________________________________________________

 14 квітня 2014 року у СЗШ І-ІІ ст. с. Вороблячин вібдулося засідання школи молодого вчителя світової літератури (керівник Сабат Ю.І.). Молоді педагоги відвідали відкритий урок у 7 класі на тему: «Г.Бель. «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…» Високий антивоєнний і гуманістичний пафос твору» та ознайомилися з досвітом роботи учителя Круглій М.М. «Метод проектів як засіб розвитку життєвонеобхідних компетенцій учня». Учасники заходу взяли участь у круглому столі «Формування навичок аналізу та інтерпретація перекладного художнього тексту» (вчителі Брода Н.В., Фірич А.В., Рис О.І.), під час якового проведено тренінг (вчитель Рис О.І.). На завершення роботи ШМВ відбулася презентація вчительського блогу Круглій М.М.

       ___________________________________________________

15 квітня 2014 р. у СЗШ І – ІІ ст. с. Вороблячин було підведено підсумки  місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля.

     Проведені такі заходи:

  1. Операція «Затишок»(благоустрій пришкільної території)(5-7 кл.).
  2. Акція «Посади дерево і збережи його»(8-9 кл.).
  3. Конкурс малюнків «Рідні краєвиди»(1-9 кл.).

         

  _______________________________________________________________________________

   З метою поліпшення естетичного та санітарного стану пришкільної території учні СЗШ І – ІІ ст. с. Вороблячин залучені до місячника озеленення, прибирання та благоустрою.

             У школі було проведено класними керівниками виховні години: «Природо, ти – наш другий дім, колиско мила, берегине славна » (1-4кл.), «Ліс, сад, парк – оберігає землю і ландшафт»(5-9 кл.);  Акція  «Чисте подвір’я ».

_________________________________________________________________________________________

     Шевченкові дні у школі

                З 07 .03 по 14.03 у СЗШ І – ІІ ст. с. Вороблячин проходили Шевченківські дні присвячені 200 – річчю від дня народження Т.Шевченка.

                07.03 вчитель початкових класів Кулішко Г.Я. провела усний журнал «Від Тарасика до Тараса».

                10.03 у 3 класі проведено виховний захід «Тарасові шляхи». На святі учні декламували вірші, інсценізували події з дитячих років Тараса, виконували  пісні на слова Кобзаря. Після завершення виступу для учнів було проведено вікторину. Захід підготувала вчитель початкових класів Пелих Н.В.

                11.03 шкільним бібліотекарем Клебан Х.І. був проведений бібліотечний урок на тему: «Ми онуки твої, Тарасе»

                12.03 вчитель української мови і літератури Гедз С.Ф. з учнями 8 класу провела конкурс знавців творчості Т.Шевченка «Славимо Шевченка».

                13.03 учні 5 – 9 класів переглянули фільм «Життєвий шлях Тараса Шевченка»

                14.03 учні 5 – 9 класів взяли участь у літературно – музичній композиції «У КОЛІ УКРАЇНСЬКОЇ РОДИНИ»

_________________________________________________________________________________________________________

                       З   11 по 13 лютого у СЗШ І – ІІ ст. с. Вороблячин  були проведені заходи до 25 – річниці виведення військ з Афганістану.

           У 5 класі проведений урок патріотизму «Біль Афгану – навіки», який провела кл. керівник Обаряник М.Д.

          Учнями 7 кл. була проведена лінійка – пам’яті «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану»

          Вчителями 3 – 4 класів проведені виховні години «Як довго ця війна тривала», «Пам'ять серця і вічний смуток».

_________________________________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________

Проведено тиждень духовності

   З 16.12 по 20.12 2013 року в СЗШ І – ІІ ст. с. Вороблячин вчителем основ християнської етики Пелих Н.В. було проведено тиждень духовності.

  16.12 учні 7 – 9 класів оглянули презентацію, присвячену 1025 літтю Хрещення Русі – України .

  17.12 для учнів 5-6 кл. була проведена вікторина « Звичаї нашого народу ».

  18.12 учні 9 класу мали змогу здійснити віртуальну мандрівку на тему «Сакральне мистецтво. Церкви Львова».

 

   19.12 вч. початкових класів  Кулішко Г.Я. і Пулик М. П. провели свято «Миколай іде святий». 20.12 педагогом – організатором було проведено свято « До Істини іду як до причастя ».

_____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

__________________________________________________________________

________________________________________

_________________________________________

25  жовтня, в СЗШ І – ІІ ст. с. Вороблячин  було проведено Свято  осені.                                                 

        Учні школи обирали Королеву осені за результатами участі у конкурсах  «Візитка», «Юні господині », «Збери листочки», «Зроби рекламу», «Художня самодіяльність».

     За підсумками усіх конкурсів корону Королеви осені заслужила учениця 7 класу Кіндрат Марія.

        Родзинкою заходу стала інсценізація казки «Ріпка» на сучасний лад у виконані учнів 6 класу (класний керівник Макаряк Н.І.).

        Глядачі мали змогу взяти участь у вікторині та розгадувані загадок.

Всі розходились радісні та веселі.

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей


Блоги методистів Відділу освіти Яворівської РДА

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz