Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів ім.Героя України Віталія Коцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 19.06.2021, 22:22

Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів  ім.Героя України Віталія Коцюби

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Орієнтована структура 2020-2021 н.р.

I семестр – з 01 вересня по 31 грудня 2020 року;

II семестр – з 20 січня по 28 травня 2021 року.

Канікули:

осінні - з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

зимові - з 01 січня 2021 по 19 січня 2021 року;

весняні - з 15 березня по 17 березня 2021 року;

Великодні -   30 квітня 2021 року;

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 н.р.


Заява батьків для зарахування їх дітей до 1 класу

Новини 2017-18 (травень-жовтень)

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

 Районні олімпіади 2018-19 н.р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!!!

11 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За підсумками олімпіади з інформаційних технологій учень 8 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Пелих Роман (Вч. Клебан В.В.) посів ІІІ місце серед учнів 8 класів яворівського району, а учень 9 класу Озимок Тарас (Вч. Клебан В.В.) посів ІІІ місце серед учнів 9 класів.

10 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з християнської етики. За підсумками олімпіади учениця 9 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок Марія (Вч. Пелих Н.В.) посіла ІІІ місце серед учнів 9 класів Яворівського району, а учень 8 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Пелих Роман (Вч. Пелих Н.В.)посів ІІ місце серед учнів 8 класів яворівського району.

10 листопада відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За підсумками олімпіади учень 7 класу Вороблячинськoї ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Сайко Д. (Вч. Озимок Н.П.) посів ІІІ місце серед учнів 7 класів Яворівського району.

           

ЗУНР

   5  жовтня 2018 року  у  Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України  Віталія Коцюби з метою ознайомлення учнів школи з історичною подією, вагомим кроком до відновлення державності України, поглиблення знань про діяльність ЗУНР, виховання в школярів активної громадянської позиції, національної гордості, почуття відповідальності перед своєю державою була проведена літературно – музична  композиція,  присвячена 100-річчю  утворення Західно – Української Народної Республіки «За честь і славу все віддай, коли ти любиш рідний край».

                    До участі  були залучені учні 5 – 7 класів, які співали пісні, декламували вірші. Захід підготували педагог-організатор Титуса М.В. та учитель музичного мистецтва Якимець В.Я.

 

  

Поїздка до Львова

       30 жовтня  учні  6 – 7 кл. Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ступенів ім.Героя України В. Коцюби із вчителями Лигор Г.М., Бродою Н.В., Титусою М.В. відвідали дитячий розважальний центр «Дитяча Планета» у Львові. «Дитяча планета» – це величезна територія розваг для дітей. Тут є все для активного і комфортного відпочинку, тому кожен зміг знайти цікаве заняття для себе. Учні повернулись додому радісні та щасливі.

  

  

Екскурсія у Славськ

       27-28 жовтня  учні Вороблячинської ЗОШ І –ІІ ступенів ім.Героя України В.Коцюби  разом з учителями здійснили екскурсію у Славськ Сколівського району. Учні піднялися на гору Маківка, де помолилися на місці поховання Січових Стрільців. Незабутні враження в учнів залишилися від поїздки на крісельній дорозі на гору Погор та гору Захара Беркута. Школярі повернулися із позитивними емоціями та бажанням відвідати інші мальовничі місця України.        

 

    

       

   Поїздка до Львова

              27.10.2018 року о. Володимиром Левандівським,  вчителями  Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби   Дудяк І.І. та Кулішко Г.Я. була організована поїздка до Львова. Школярі відвідали Малу семінарію в смт. Рудно, Український Католицький Університет, Патріарший Дім, Львівську Духовну Семінарію Святого Духа.

                Дітей зустріли семінаристи, які познайомили їх із своїм життям, показали основні приміщення закладу, організували розважальну програму. Поїздка була повчальною і цікавою.

   

Загальношкільні батьківські збори 

 Батьківські збори... Комусь байдуже, але хтось відчуває легке хвилювання, адже бути батьками - це велика відповідальність, найважча і найпочесніша місія.  П'ятниця, 26 ЖОВТНЯ, стала особливою для батьків, діти яких навчаються у Вороблячинській ЗЗСО І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби.  У цей день їм випала нагода побувати у середовищі де їх діти проводять значну частину свого життя.  

Розпочав збори керівник школи Клебан В. В., який ознайомив присутніх із порядком денним.

           Шкільний психолог  Школик У.Ф.   розкрила тему «Інтернет залежність у шкільному віці».  Розмова із психологом  змусила замислитись батьків над окремими аспектами у вихованні своїх дітей.

      Заступник керівника з навчально-виховної  роботи Білецька І.М . ознайомила батьків з навчально-виховним процесом школи. У своєму виступі з'ясовувала причини зниження успішності наших учнів та намагалася разом із батьками знайти способи їх усунення.

       На закінчення керівник закладу повідомив про успіхи у навчальній та господарській частині. Розкрив плани у подальшій діяльності  та наголосив, що лише тісна співпраця батьківського та  педагогічного колективів приведе до успіху.

«Казка на кінчику пензля»

        В рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини (до 100 річчя від дня народження В. Сухомлинського). У Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби 22.10.2018 пройшов конкурс дитячих ілюстрацій «Казка на кінчику пензля» (діти читали казки і малювали ілюстрації до прочитаного) за активну участь учні були нагороджені призами.

«Казковий світ В. Сухомлинського»

           У Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби в рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100- річчя від дня народження В. Сухомлинського). 19.10.2018р. бібліотекар Клебан Х. І. провела з учнями 5 класу літературну подорож «Казковий світ В. Сухомлинського». Діти розповідали про прочитані оповідання автора, активно грали в різноманітні ігри.    

 День Українського козацтва – свято України

День Українського козацтва – свято України. Відзначається щорічно 14 жовтня в свято Покрови Пречистої Богородиці, а також це День захисника України.

            12 жовтня 2018 року у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби учні 3 і 4 класу (педагог – організатор Титуса М.В. та класні керівники) провели цікаве розважально – пізнавальне свято "Ми роду козацького діти, землі української цвіт", дізналися про цікавинки з козацького життя, хто такі козаки, як вони виглядали, про історію Запорізької Січі.

        А діти були молодці –  справжні козаки !

        Перешкоди подолали, свою спритність показали.

              А наприкінці побажали всім присутнім бути гідними своїх предків, любити рідну землю, берегти волю і незалежність нашої держави, поважати свій народ і нашу мелодійну мову, бо ми – не раби, ми козацького роду.

методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу

10  жовтня 2018 року у Вороблячинській ЗЗСО І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбулося чергове засідання шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу. Вчителі-предметники  обговорили форми і методи організації уроків в умовах впровадження нових Державних стандартів через урізноманітнення особистісно-орієнтованої системи навчання, застосування передових технологій для розвитку творчої компетенції кожного учня.

Учні 6 класу активно працювали підчас уроку-подорожі у країну "Подільність натуральних чисел" (вч. Білецька І.М.).  Діти з’ясували практичну необхідність вивчення теми «Ознаки подібності» в шкільному курсі.

   

 ЗІ СВЯТОМ, ЛЮБІ ПЕДАГОГИ!

5 жовтня 2018 року учні Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби підготували учителям святковий концерт «Йде по сонячних світах через країну знань мій вчитель», на якому педагоги ще раз пересвідчились яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші вихованці вміють і танцювати, і співати, і декламувати вірші.

        Дорогі вчителі!

      Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день, залишиться на весь навчальний рік.

       ЗІ СВЯТОМ, ЛЮБІ ПЕДАГОГИ!

       

Всесвітній день захис ту тварин — це свято,

яке допомагає об'єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.

4 жовтня учні  Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. долучились до проведення «Всеукраїнського уроку доброти». Під час заходів  обговорювались важливі питання щодо ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідальне поводження.

 З учням 4 класу протягом уроку проводились  ігри  « Я у світі – не один, що я знаю про тварин?».

Учні 3-го класу переглянули цікаву та захоплюючу історію "Пригоди непосидючого Бобика", який під час грози загубився у великому місті; долучились до обговорення питань: «Обов’язки господаря собаки чи кота», «Правила поведінки при зустрічі з безпритульною твариною».

          Учні 7 класу взяли участь у змаганнях «Тварини – наші  друзі», протягом яких команди виконували різноманітні завдання. За добрі знання про догляд за тваринами діти отримали подарунок акваріум з рибками.

61 районний туристичний  зліт школярів Яворівщини

   Вже традиційно на теренах Яворівщини  у лісовому масиві біля села Поруденко зустрічаються учнівські команди загальноосвітніх навчальних закладів району, щоб позмагатися у туристичних, географічних, спортивних навиках. Цьогоріч  проведення  районного туристичного  зльоту школярів Яворівщини, присвяченого 61 – ї річниці від дня заснування для шкіл І - ІІ ст. відбувалося 02 жовтня. Школярі виборювали першість у трьох залікових конкурсах: «Змагання з туристської техніки», «В’язання вузлів», «Орієнтування на місцевості». Приймала участь у змаганнях і команда учнів Вороблячинської  загальноосвітньої  школи І –ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби у складі : Озимок  Назар – 8 кл.; Прихід Марян  – 8 кл.; Іванків Вікторія– 8 кл.; Школик Уляна– 9 кл.; Озимок Марія - 9 кл.; Озимок Тарас – 9 кл.; Філіпович Уляна – 9 кл.. Учні школи вибороли призове ІІІ місце у "змаганнях з туристичної техніки". Вітаємо Переможців!

Екскурсія у відпустове місце Заглина.

     21 вересня  учні 9 класу  Вороблячинської ЗОШ І –ІІ ступенів ім.Героя України В.Коцюби (кл.кер Круглій М.М.) здійснили екскурсію у відпустове місце Заглина. Учні зацікавлено слухали історію Святого джерела Пречистої Діви Марії, яка сягає у XVІІ століття. Щирою була дитяча молитва біля цілющої води. Школярі відвідали церкву Святого Духа у с. Потелич, яка є пам’яткою архітектури XVІ століття.  Діти задоволені, що відвідали цей сокровенний куточок на землі, де збувається все найкраще.       

21 вересня – Міжнародний день миру

         Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І це в особливий спосіб роблять діти в начальних закладах, виборюючи мир  творчістю! 21 вересня 2018 року  у  Вороблячинській ЗОШ І-ІІ степенів імені Героя України  Віталія Коцюби була проведена лінійка «Ми за мир у всьому світі!»(педагог-організатор Титуса М.В.) та  виставка малюнків «МИ ЗА МИР»(учитель образотворчого мистецтва Якимець В.Я.).

Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому!

Неси всім щастя, передай привіт

Усім народам, людові земному...

Хай навчання в радість буде,
Хай наука не забуде
Поміститись в голові
Щоб вдавалось все тобі!
Загалом, ти добре вчися,
І ніколи не журися
Про оцінки, про свої,
Знай, що головне в житті — це освіта і знання,
Школа, вчитель і рідня!

          Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, відбудеться 3 вересня 2018 року о 900 год.

         Запрошуємо  вчителів, учнів, батьків, членів їхніх родин та випускників.

ЙОГО ІМЯ НОСИТЬ НАША ШКОЛА…

     7 червня у Музеї визвольної боротьби проектом “День народження Героя Небесної Сотні” вшанували пам’ять  Віталія Коцюби  та Андрія Дигдаловича  –  майданівців, які загинули у боротьбі за Україну.

   Фотографії  Героїв, патріотичні пісні, сльози на очах у присутніх – вечір пам’яті об’єднав рідних загиблих, їхніх друзів, учнів  та вчителів шкіл, у яких навчались герої.

   Учні та вчителі Вороблячинської ЗОШ І –ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби мали можливість  розділити біль втрати за односельчанином, учнем, другом… Який віддав своє життя за нас.

   Дуже важливо, щоб  молоде покоління  не забувало тих людей, які все змінили – ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.  Мати Віталія Коцюби Софія Петрівна  та  учитель Круглій   Марія Михайлівна поділилася з присутніми спогадами про  хлопця, який загинув 20 лютого 2014 року від рук снайпера на вулиці Інститутській. У цей день майданівцю б виповнилося 36 років. Защеміло у кожного серце слухаючи рядки вірша «Я тебе не питаю… » у виконанні учениці 8 класу Філіпович Уляни.

  

 

  Ведмежий притулок Домажир

         29 травня 2018 року учні 3-4 класів Вороблячинської ЗОШ I-II ст. ім. Героя України Віталія Коцюби  здійснили подорож до Ведмежого притулку Домажир, Заповідника «Розточчя» та на Страдецьку Гору в с. Страдч.

       Діти уважно слухали цікаву розповідь екскурсовода про діяльність Фонду FOUR PAWS  по всьому світу, зокрема в Україні, який займається збереженням популяції бурих ведмедів в Європі, створенням умов для тварин, які постраждали від людської жорстокості.

       Найбільше захоплення у школярів викликала можливість спостерігати на власні очі життя бурих ведмедів у великих природних вольєрах.

         Зустріч  зі світом природи учні продовжили у Природному Заповіднику «Розточчя», де змогли ознайомитись із рідкісними представниками флори і фауни рідної Яворівщини.

       Свою мандрівку школярі разом з учителями Пелих Н.В., Пулик М. П. і Титу-сою М. В. завершили відвідуванням Страдецької Гори. Тут з подячною молитвою Богу за щасливо завершений навчальний рік пройшли Хресну дорогу.

         

 

Коли цвіте папороть?

            25 травня 2018 року колектив учителів Вороблячинської ЗЗСО І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби та  о.Володимир Левандівський гостювали у місті Львові. Педагоги побували у Львівському Національному театрі опери та балету із великим задоволенням переглянули феєрію  “ Коли цвіте папороть ” .

             Незабутні враження, безліч емоцій, смачна львівська кава… Львів завжди є особливим містом, яке хочеться відвідувати знову та знову.

Свято щирості і талантів

           Свято останнього дзвоника відбулось у багатьох школах України  25 травня. Святкували його і у Вороблячинській ЗЗСО І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби. Перед будівлею школи в тісному, єдиному колі з'єднались вчителі, учні та батьки. Завітали на свято і мати Героя України  Софія Григорівна Коцюба та парох села о. Володимир Левандівський. Цей день став особливим для всіх присутніх: випускники  почули  щирі слова, доброзичливі побажання та вітання, вчителі та учні школи були нагородженні грамотами, дипломами та подяками за плідну працю протягом навчального року. Свято Останнього дзвоника – це свято, якого немає в жодному календарі. Тут поєднуються жаль розлуки з дитинством і світлі сподівання на здійснення мрій.

Засідання педагогічної ради

24 травня 2018 у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім.Героя України Віталія Коцюби проведено засідання педагогічної ради з порядком денним.

 1. Про підсумки роботи школи за минулий навчальний рік та завдання колективу на наступний рік (Клебан В.В.).
 2. Безперервна освіта вчителя -  необхідна умова підвищення професійної майстерності, готовності до інноваційних технології. (Білецька І.М.).
 3. Про перевід учнів 1-8 класів до наступних класів та готовності учнів до ДПА ( Класні керівники).
 4. Про затвердження освітніх програм на 2018- 2019 н.р. згідно нового Держстандарту початкової освіти, освітніх програм 2-4,5-9 класів.
 5. Про нагородження учнів 1-8 класів похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».
 6. Складання плану проекту розвитку школи. Різне.

       В результаті обговорення по питаннях порядку денного членами педагогічної ради було внесено ряд пропозицій, які дістали відображення в ухвалах по кожному питанню.

Директор школи Клебан В.В. розповів про сутність стратегічного управління та планування.

Вчителі, працюючи в групах, визначили:

 • місію школи;
 • заповнили SWOT – таблицю (сильні і слабкі сторони, можливості і загрози);
 • пріоритети;
 • цілі;
 • основні завдання діяльності ЗЗСО та плани на майбутнє.

Свято останнього дзвоника.

         Як і в багатьох школах Яворівського району  25 травня  2018р. у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби  відбудеться  свято останнього дзвоника.  На урочисту лінійку запрошуються учні, вчителі, батьки, громадськість села, гості.  Щоб оплесками зустрічали випускників, яких у цьому році 15. Для них – це ще одна сходинка до вступу у доросле життя, а для інших школярів – це старт літніх канікул.

        

 «Нехай сонечко світить усім дітям Європи»

    22 травня у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ степенів імені Героя України Віталія Коцюби вчителем англійської мови Казмірук Ольгою Володимирівною була проведена акція «Нехай сонечко світить усім дітям Європи». У ході акції учні 5-9 класів оформили сонечко – дружби, а учні 1-4 класів малювали на тему: «Ми є частиночкою Європи». Школярі із захопленням брали участь у заході, висловлювали свої побажання і мрії.   

 

18.05.2018 року  о 14.00 у приміщенні школи відбулися загальношкільні батьківські збори та звіт директора школи про роботу школи у 2017-2018 н.р. 

        На початку учні школи привітали матерів з минулим святом матері,  свято приурочене до Дня матері - «Ми матір називаємо святою». Учні читали вірші, наводили історичні факти, демонстрували відео, розказували легенди про святе і ніжне ставлення до матерів, до материнства взагалі. Діти говорили матерям слова, у яких запевняли рідних людей у своїх найщиріших почуттях. Протягом свята звучали пісні у виконанні учнів школи.

          Практичничний психолог Школик У.Ф. розповіля присутнім про права та обов'язки учнів школи та про свої дослідження на дану тему. Виявляється що про свої права знають більше 70 %,  оа про обовязки менше 30 % школярів.

         Заступник з НВР Білецька І.М. ознайомила всіх з єдиними вимогами до наших вихованців, а також про виховну роботу в школи протягом 2017-2018 н.р.

     Наприкінці відбувся звіт директора школи Клебана В.В. перед громадськістю про підсумки діяльності школи у 2017/2018 навчальному році, та перспективи на 2018-19 н.р..Відбулося таємне голосування. За підсумками таємного голосування діяльність керівника закладу, яку оцінювало близько 40 присутніх батьків, представників громадськості та 24 працівників трудового колективу визнано задовільними.

------

«Ми матір називаємо святою»

         День Матері – це ще одна нагода висловити мамі свою вдячність та любов, побажати їй здоров’я та щастя, помолитися за неї. 18 травня 2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби  було проведено родинне свято «Ми матір називаємо святою». Присутні матері мали можливість почути слова вдячності, найщиріші привітання та мелодійні пісні і все це від своїх діток. Щоб розвеселити глядачів учні продемонстрували свої акторські здібності підчас веселих сценок. Зворушливим був час перегляду притчі «Коли Бог творив МАМУ… » .

--------------

Загальношкільні батьківські збори та звіт директора школи

18.05.2018 року  о 14.00 у приміщенні школи відбудуться загальношкільні батьківські збори та звіт директора школи запрошуються всі небайдужі мешканці громади.

  Прощання з Буквариком

         11.05.2018р. учні Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби (вчитель Дудяк І.І.) провели свято «Прощання з Буквариком».

   Присутні батьки та учні школи із захопленням спостерігали презентацію, веселі і запальні танці, прослухали емоційні вірші і пісеньки у виконанні найменших школярів.

  Наприкінці свята діти привітали матерів із святом Матері і подарували квіти, листівки, виготовлені своїми руками.

          10.05.2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби з нагоди Всесвітнього дня вишиванки було проведено свято «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі».

Учні школи мали можливість розширити свої знання про культуру одягу, українську вишивку та народний костюм. У цей день вже традиційно шкільна родина одягнула вишивку, адже в  національному одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

«Отець Костянтин Козій – великий сподвижник віри і патріот України»

         06.05.2018 року учні Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби провели виховну годину «Отець Костянтин Козій – великий сподвижник віри і патріот України», присвячену сторіччю приходу на парафію с. Вороблячин великого просвітителя, реформатора, патріота, слуги Божого о. Констянтина Козія. Виховний захід відбувся у церкві Преображення Господнього (збудованій у час служіння о. Костянтина).

          Присутні мали змогу прослухати цікаві моменти і оглянути слайди зі світлинами із життя отця та історії села Вороблячин.

         Учні 4-9 класів декламували вірші, а також прозвучали пісні у виконанні  школярів та педагогів школи.

         Парох села Вороблячин о. Володимир Левандівський , який виступив з промовою, наголосив на великому значенні особистості отця Костянтина Козія для життя вірян нашого села.

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей


Блоги методистів Відділу освіти Яворівської РДА

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz