Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів ім.Героя України Віталія Коцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.05.2021, 12:57

Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів  ім.Героя України Віталія Коцюби

Меню сайту
Наше опитування
Чи знайшли Ви потрібну інформацію?
Всього відповідей: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Орієнтована структура 2020-2021 н.р.

I семестр – з 01 вересня по 31 грудня 2020 року;

II семестр – з 20 січня по 28 травня 2021 року.

Канікули:

осінні - з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

зимові - з 01 січня 2021 по 19 січня 2021 року;

весняні - з 15 березня по 17 березня 2021 року;

Великодні -   30 квітня 2021 року;

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 н.р.


Заява батьків для зарахування їх дітей до 1 класу

Новини 2017-2018 ІІ семестр ( Березень-квітень)

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

 Юний талант нашої школи

       4 травня у сесійній залі Львівської обласної ради відбулося нагородження переможців XVI фестивалю – конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі!»

       Конкурс уже понад 10 років відбувається за ініціативи Львівського обласного відділу Союзу Українок та має на меті пошук юних талантів.

      У нагородженні переможців взяла участь директор департаменту з питань культури, національностей та релігії Львівської ОДА Мирослава Туркало, яка привітала юних поетів із новими здобутками у творчому житті.

«Сьогодні ми нагородили понад 150 лауреатів XVI фестивалю - конкурсу "І слово, і пісня, Матусю, Тобі!". Ми завжди мусимо пам’ятати, що талановита молодь змінить Україну, треба лише її у цьому підтримувати і вказувати правильний шлях», - зазначила Мирослава Туркало.

   Запам’яталися слова почесної голови Львівського обласного відділу Союзу Українок Зоряни Білик: «Збережи красу того місця, куди тебе послав Бог». Ці слова якнайкраще характеризують нашу талановиту молодь, яка є окрасою нашої Яворівщини. Серед юних талантів  - учениця 8 класу Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок Марія (вчитель Круглій М.М.) , яка здобула перемогу у номінації «Авторська проза».

 

 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у  Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби закінчився квестом на тему: «Правила безпеки».  Вчитель основ  здоров’я Лигор Г.М.  провела  цей захід  з учнями 6 класу.  Під час гри діти пригадати  наступні  правила: безпеки на дорозі, електробезпеки, протипожежної безпеки, поведінки з вибухонебезпечними предметами, поведінки у надзвичайних ситуаціях. Інтелектуальні етапи  квесту дозволили розвинути ерудицію і виявити спритність учасників. Ігрові завдання викликали  масу позитивних емоцій і радісних моментів, сприяли  розвитку комунікативних якостей.

 День цивільного захисту

  З метою відпрацювання практичних дій та умінь учнів, вчителів, персоналу школи при виникненні НС та в рамках проведення дня ЦЗ з показовим навчанням та  реагуваннями на НС у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби 27.04.2018р. відбулася навчально-практична евакуація.

    Після включення звукової сигналізації (три довгих дзвінки), яка сповістила про виникнення НС та про початок екстреної  евакуації, учні школи взявши щоденники у супроводі вчителя з класним журналом організовано пересувалися до виходів, а далі до спеціального місця призначення (спортивний майданчик).

    Хотілося, б щоб навчальна евакуація, метою якої було практичне відпрацювання дій при НС здобувачів освіти та трудового колективу, залишилося тільки навчальною, а здобутий невеликий досвід ніколи не застосовувався в житті.

Мій біль – Чорнобиль, бо тоді 

 Все людство апокаліпсис терпіло,

Та треба, і не тільки іноді,

Щоб горе світу, як своє боліло.

        26 квітня 2018р. у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби було проведено виховний захід «На Чорнобиль журавлі летіли».     

          Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. Діти хвилююче  декламували вірші та розповідали про страшні події 26 квітня 1986 року. Зі скорботою було згадано усіх тих, хто, ризикуючи власним здоров’ям та життям заради нас, брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Запалили поминальну свічку — свічку Надії.

          Захід підготували учні 5,7,8 класів під керівництвом педагога – організатора Титуси М.В..

Профорієнтаційна робота

     Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини - завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні. Для цього потрібне кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

          З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, учні нашої школи 25.04.2018 року відвідали ДНЗ "Новояворівське вище професійне училище".

Компетентісний підхід  як основний напрям модернізації сучасного освітнього простору

     20 квітня  у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби з  метою забезпечення готовності педагогів до впровадження змін, які готує Концепція НУШ, методист Майхер О.М.  провела  навчально-практичний семінар на тему: « Компетентісний підхід  як основний напрям модернізації сучасного освітнього простору». Методист наголосила на тому, що у найближчій перспективі затребуваними на ринку праці будуть фахівці, які вміють учитися протягом життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі. Що потрібно зробити, аби школа стала простором освіти для сучасних українців? Ідеологію змін в освіті простою мовою пояснює Концепція нової української школи.

       Педагоги освоїли ряд практичних вправ з метою формування професійно-значущих особистісних якостей вчителя, дали аналіз процесу підготовки вчителя до компетентісного-орієнтовного уроку, розглянули «Канву» розвитку учня, побудували «Діамантову діаграму етапів уроку».

           Особливо емоційною була практична частина заняття з використанням рефлексії «Шість капелюхів мислення» та головоломки «Колумбове яйце» та

«Літера «Т».

«Освітній коучінг- технологія партнерства, що допомагає досягти учню життєвих цілей»

          16.04.2018р. педагогічний колектив Вороблячинської ЗОШ І-ІІст. ім.Героя України Віталія Коцюби був учасником тренінгу «Освітній коучінг- технологія партнерства, що допомагає досягти учню життєвих цілей», який провела методист  Романик Галина Володимирівна.

   На основі практичних дій учителі дізнались про коучінг як розкриття таланту, будували колесо балансу, піраміду успіху, вибирали ефективні методи виховання, аналізували освітній процес в сучасній школі та у школі майбутнього.

    Вчителі ознайомились із цікавими вправами для досягнення успіхів в освітньому  процесі.

    Заняття з методистом підштовхнуло учасників тренігу наполегливо працювати для вдосконалення своєї місії, як педагога.

 Крокуємо до успіху – через співпрацю!

        02.04.2018 р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби заступник директора школи з НВР Білецька І.М.  провела тренінг для вчителів «Творчий учитель… Який він?»  Заняття проводилось з метою: активізувати творчий потенціал кожного педагога;  вчити діяти та спілкуватися; стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень; корекції хибних очікувань і типових ілюзій щодо роботи; розвитку у вчителя техніки живого і образного спілкування з учнями, пластичності, емоційності та артистизму; формування  емоційно-позитивного ставлення до дітей. Під час вправи відкритий мікрофон колеги обмінювались досвідом роботи, на сонячних промінчиках записували характеристики притаманні творчому учителю, а на пелюстках ромашки – можливості учня, за допомогою дискусійної шкали вели діалог «Чого не вистачає дітям у школі?», із задоволенням пригадали свої учнівські будні. Учасники тренінгу розробили 14 ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ ТОРЧОГО ВЧИТЕЛЯ. Учителі обговорили плюси тренінгу та запропонували безліч цікавих пропозицій, які обв’язково у майбутньому будуть реалізовані.

Розмалюю я героя

           30.03.2018р. у шкільній бібліотеці Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Клебан Х. І. провела літературну забавлянку «Розмалюю я героя», у якій взяли участь учні 3-4класів. Діти розмальовували своїх героїв, розповідали, чим вони їх зацікавили та чого навчають. Бібліотекар організувала виставку із учнівських малюнків.

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Зібратися разом – це початок.

Залишитися разом – це прогрес.

Працювати разом – це успіх.

       29.03.2018 у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби  відбулось методичне об’єднання вчителів початкових класів. Вчителі працювали над нетрадиційними видами роботи у початковій школі та предметно-практичного навчання. Враховуючи нові підходи до реалізації Проекту нового Державного стандарту початкової освіти Дудяк І. І. провела інтегроване заняття у 1 класі на тему «Книги». Під час гри діти успішно працювали, проспівували абетку, брали участь у квесті. Першокласники познайомились із новим підручником «Післябуквар» та виготовили для нього яскраву закладку , опрацювали казку  « Розмова на книжковій полиці».

Правила для учнів – обв’язок для всіх

         28.03.2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби  для молодших школярів, вчитель початкових класів Дудяк І.І. провела виховний захід «Правила для учнів – обв’язок для всіх». Діти  мали можливість побачити,  що необхідно не лише знати свої  права, але й сумлінно виконувати обов’язки. Під час проведення змагання учні  визначили які  об'язки виконують, а які порушують герої мультфільмів, визначили чого навчає притча. З великим захопленням переглядали поради тітоньки сови.

Тиждень дитячої та юнацької книги

   Тиждень дитячої та юнацької книги приніс дітям нашої школи багато позитивних вражень, додав знань, бібліотеці нових читачів.  29.03.2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби учні 1-го класу мали можливість ознайомитись із шкільною бібліотекою. Бібліотекар Клебан Х. І. заінтригувала  гостей цікавими фактами про книги, також діти мали можливість читати вислови про книги та відгадували загадки.

«Ми - найкращі читачі»

     28.03.2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби з метою визначення кращого читача серед другокласників, бібліотекар Клебан Х. І.  та класний керівник Кулішко Г. Я. провели конкурс «Ми - найкращі читачі». Діти розповідали вірші про книги, побували в гостях у КАЗКИ. Юні користувачі бібліотеки натхненно демонстрували свої читацькі  щоденники.  Учні 3-4 класів оцінюючи роботи 2-го класу вибрали найкращі: Мідик Євгенії, Броди Марти та Пелиха Дем’яна.

 

«Юні розумники»

Книжки – кораблі думки,

 що мандрують хвилями часу.

          З метою формування читацької культури, стимулювання інтересу до читання,  підвищення інтелектуального та духовного потенціалу учнів, посилення ролі книги в освітньому процесі, зокрема у дітей, 27 березня 2018 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби бібліотекар Клебан Х. І. провела інтелект шоу з учнями 5-го класу  «Юні розумники». Переможцем якого стала Якимець Вікторія. Під час гри діти показали,  що гарний читач розуміє прочитану книгу розумом і серцем.

         Таким чином, проведення Тижня дитячої книги не тільки привертає читачів, розкриває їх приховані таланти, а й дозволяє звернути увагу дітей на необхідність систематично читати, навчити простим навичкам пошуку інформації та, в цілому, підняти культуру користувача бібліотеки. Адже, книга навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова, вчить бути чесними і працьовитими, виховує доброту, чуйність, вселяє любов до рідної Батьківщини, виховує почуття патріотизму.

«ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ» - СВЯТО ДЛЯ НЕБАЙДУЖИХ

         В сучасному розвиненому й повному різних новітніх технологій світі стало необхідно зветати увагу учнів на те, що природу рідної Землі потрібно охороняти.  У Вороблячинській ЗОШ І-ІІст. ім. Герояу України з 26-31 березня проходить декада Довкілля. Протягом цих днів учні беруть активну участь у різноманітних заходах, в яких наголошується, що життя на Землі крихке, залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки.

  День 1 - «Творчий».   Виставка малюнків на тему: «Моя Земля» та випуск екологічної газети.

День 2 - « Пошуковий».  Конкурс знавців природознавства ( розв’язування кросвордів та загадок на екологічну тематику).

День 3 - « День добрих справ ».   Зробимо нашу школу привітною.

День  4 - « Пізнавальний».   Перегляд відеофільму « Як людина шкодить природі?»

День 5 - «Благодійний» .  Екологічна акція « Не зривай первоцівти»

 Тиждень дитячої книги

   Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Це свято залишається найпопулярнішим під час шкільних весняних канікул, яке пов’язане з книгою. Тиждень дитячого читання із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача.    26. 03. 2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби було розпочато тиждень дитячої книги, діти були ознайомлені з планом проведення. На лінійці учні розказали вірші присвячені книгам.

Засідання методичної комісії учителів гуманітарного циклу

  22 березня у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби відбулось засідання методичної комісії учителів гуманітарного циклу. Учителі відвідали урок  історії  України у 7класі (вч.Обаряник М.Д.) з теми «Внутрішня та зовнішня політика князя Данила Галицького».

      Учитель продемонструвала форми компетентісного підходу до навчання учнів. Школярі виконували завдання туристичної фірми, вирішували проблемні питання в групах, працювали з історичними джерелами та контурними картами.

Правопорушенням не мІсце в школІ

    21. 03.2018р. з  метою профілактики правопорушень серед школярів у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби відбулась зустріч з правоохоронними органами інспектором ЮПСППП Яворівського ВП ГУНП у Львівській області капітаном поліції Давид О. М., ст.. ДОП Яворівського ВП ст. лейтенантом поліції Пелиньо С.В. та ДОП Яворівського ВП старшим лейтенантом поліції Баліцьким Н.В., було проведено профілактичні бесіди з учнями школи  на тему: «Порушення серед неповнолітніх».

    Інспектори  у доступній для дітей формі донесли інформацію про недопущення порушень поведінки в громадських місцях.

-----------------------------------------------

  ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

      Кажуть, що поезія – це голос Істини, голос Правди, голос Свободи. Той хто чує його, здатний піднятися на вершину духу, згрунтувати націю, об’єднати людство.

         21.03.2018р.  у шкільній бібліотеці  Вороблячинської ЗОШ І-ІІст. Ім. Героя України Віталія Коцюби учні 4-го класу святкували день поезії читаючи свої власні вірші, грали цікаві ігри , відгадували поетів.  Переможці були нагороджені призами.

---------------------------------------------

Ми завжди були б щасливі,

І пахучі, і красиві,

Якби в полі, в лісі, в лузі

Бачили нас тільки друзі,

Ті, які б нас не топтали,

Без потреби не зривали.

21.03.2018 у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби з метою формування активної позиції щодо збереження довкілля та виховання особистої відповідальності за збереження первоцвітів  вчителем природознавства Якимець  Н. М.  та учнями 5 класу була проведена екологічна акція «Збережи первоцвіти».  Як символ та нагадування про те, що у разі зривання та купівлі  весняних квітів, з часом ми можемо їх не побачити,  учасники акції виготовили буклети-пам’ятки.

День народження видатного сина України   Т. Г.Шевченка

     Із свіжим березневим вітром, з першим подихом весни приходить до нас, українців, величне свято – День народження видатного сина України   Т. Г.Шевченка. З метою вшанування творчості Кобзаря 19 березня 2018р.  у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби для учнів 5-9 класів був проведений усний журнал “Сторінками життя Тараса Шевченка”. Діти поринули у спогади про життєві роки славетного генія, прислухалися до Шевченкової думки та слова, перегорнули ще раз хвилюючі сторінки та вклонилися світлій пам’яті поета.

«КОЖЕН АКТ ПІДПАЛУ - ЦЕ ЗЛОЧИН ПРОТИ ПРИРОДИ!»

    19 березня 2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби  вчителем природознавства Якимець Н.М.  та учнями 7 класу було проведено шкільну лінійку на тему: «Шкідливості спалювання сухої рослинності та  відповідальність за подібні дії».

   Учні 7 класу проінформували присутніх про те, що  спалювання сухої трави призводить не тільки до пожежі, а й впливає  на родючість Ґрунту, завдає

шкоди здоров’ю, руйнує місця гніздування таких птахів як крижень, чайка, травник, бекас, очеретяна і звичайна вівсянки, польовий, лісовий і чубатий жайворонки, степовий щеврик.

           Крім шкоди, що буде завдана довкіллю та здоров’ю людей, порушник нестиме відповідальність за свої дії: згідно ст. 77-1 КУпАП на громадян накладається штраф.

         Лінійку завершили памяткою «КОЖЕН АКТ ПІДПАЛУ - ЦЕ ЗЛОЧИН ПРОТИ ПРИРОДИ!»

Поїздка у м.Львів

        15 березня 2018р. учні 5 – 7 класів та вчителі Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби здійснили поїздку до м. Львова, де відвідали національний музей імені Андрея Шептицького. Метою екскурсії було знайомство з постаттю Шевченка – художника, графіка. Побували і у Львівському історичному музеї «Арсенал», де побачили рідкісні зразки зброї та захисного озброєння VІІ – ХХ ст. з різних країн Європи, Азії.

 

 "Хто  ви, пане Гобсек?"

  14 березня у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби відбулось засідання методичної комісії учителів гуманітарного циклу. Учителі відвідали урок- рослідування зарубіжної літератури у 9 кл. з теми: "Хто  ви, пане Гобсек?" (вч. Круглій М.М.). Присутні спостерігали, як дев’ятикласники проводили опитування свідків життя Гобсека, досліджували текст, складали ілюстроване коло асоціацій, демонстрували власні проекти «Шалені гроші: благо чи залежність ?» Як підсумок уроку школярі склали рецепт від грошоманії . З уроку учні та вчителі поверталися з пам’ятками «Рятуйте свої душі», головна думка яких – справжні цінності за гроші не купиш.

Переглянути відео уроку 1

Переглянути відео уроку 2

Велич Шевченкового слова

Ну що б, здавалося, слова...

 Слова та голос — більш нічого.

 А серце б’ється — ожива,

 Як їх почує!

    12.03.2018р.  у шкільній бібліотеці Вороблячинської ЗОШ І-ІІст. ім. Героя України Віталія Коцюби проходив флешмоб  «Велич Шевченкового слова», у якому учні 4-7 класів читали вірші.

Незабутні вихідні

    08.03-09.03. педагогічний колектив Вороблячинської ЗОШ І-ІІст. імені Героя України Віталія Коцюби провів незабутні вихідні під час туру Мукачево- Берегово - Хуст – Велятино.

   У невеликому, компактному містечку Берегово ми побачили багато архітектурних скарбів і перлин, а ще термальні басейни, де можна не тільки поплавати, а й покращити стан свого здоров’я.

    Зворушливим був час перебування у Мукачівському замку Паланок. До сьогоднішнього дня лицарський дух витає у стінах будівлі, а пам’ять місцевих жителів зберігає стародавні легенди  про це місце.

     Старовинне українське місто Хуст,  розташоване під високою Замковою горою, вражає своїм краєвидом, який відкривається із території напівзруйнованого Хустського замку.

 Проїжджаючи центральною вулицею села Іза,  біля кожної домівки можна побачити справжні витвори мистецтва з лози .

         Не обійшлось і без екстриму: підняття по канатній дорозі на гору у Міжгір’ї.

    Гарно відпочивши та оздоровившись, з новими силами та під впливом бурхливих емоцій колеги налаштовані на плідну працю в НУШ.


  Засідання методичної комісії вчителів природничо-математичного циклу

28 лютого у Вороблячинcькій ЗОШ І - ІІ ступенів імені Героя України Віталія Кoцюби відбулось засідання методичної комісії вчителів природничо-математичного циклу.

   Вчитель інформатики Клебан В.В. провів відкритий урок у 7 класі на тему: «Обчислення з використанням вбудованих функцій в Excel». Учні виконували цікаві завдання, змагались з вчителями методичної комісії у швидкості обробки даних в табличному процесорі.

   Засідання закінчилось обговоренням – дискусією про особливості проведення розрахунків з використанням комп’ютерів.

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

 

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей


Блоги методистів Відділу освіти Яворівської РДА

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz