Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів ім.Героя України Віталія Коцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 19.06.2021, 22:26

Вороблячинський ЗЗСО І-ІІ ступенів  ім.Героя України Віталія Коцюби

Меню сайту
Наше опитування
Хто Ви?

Всього відповідей: 53
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Орієнтована структура 2020-2021 н.р.

I семестр – з 01 вересня по 31 грудня 2020 року;

II семестр – з 20 січня по 28 травня 2021 року.

Канікули:

осінні - з 26 жовтня по 01 листопада 2020 року;

зимові - з 01 січня 2021 по 19 січня 2021 року;

весняні - з 15 березня по 17 березня 2021 року;

Великодні -   30 квітня 2021 року;

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020 н.р.


Заява батьків для зарахування їх дітей до 1 класу

Новини 2020_2021 грудень - лютий

Перейти на сторінку  >>> 1  2  3  4  5   6   7   8   9   10    11    12    13    14    15

Математично-природничий тиждень

         З метою підвищення мотивації до навчання та зацікавленості учнів до вивчення шкільних дисциплін у Вороблячинському ЗЗСО І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби   з 22.02.21-26.02.21 було проведено математично-природничий тиждень.

      Тиждень розпочався з інтегрованого уроку-подорожі «Світ квадратних коренів» (22.02.21 вч. Білецька І. М. )  учні 8 класу  розвивали обчислювальні навички, усну і письмову математичну мови, а також увагу і особистісні якості (цілеспрямованість, наполегливість); виховували почуття відповідальності за якість і результат виконуваної роботи; формували вміння здійснювати взаємоконтроль і самоконтроль; сприяти розвитку навичок самостійного застосування знань при перетворенні виразів, що містять квадратні корені; підвищили інтерес до предметів алгебра, географія, хімія, трудове навчання, музичне мистецтво.

Протягом тижня вчитель хімії та біології Луцишин І. П. провела ряд заходів спрямованих для підвищення інтересу учнів до навчання:

- Вікторина "Хімія і науки" (7-9кл).

-Урок "Слухова сенсорна система"(8кл). Метою уроку було розкрити будову та функції органів слуху в людини, показати значення слуху для життя людини.

- Квест "Цікавий світ рослин"(6 кл). Мета - показати значення рослин у природі та житті людини, повторити основні поняття будови рослин, розвивати логічне мислення учнів, креативність, вміння працювати в групах.

-Бліц-турнір "У світі тварин " (7кл). Мета - розвивати і розширювати кругозір учнів при вивченні тваринного світу.

-Виховний захід "Вода- основа життя" (5кл).

-24.02.21 вч. географії  Обаряник М. Д. провела  географічний квест з учнями 7, 8 та 6 класу «Навколо світу за  одну годину». Метою заходу було розвинути логічне мислення, вміння швидко знаходити вихід із складної ситуації.

Вчитель математики Озимок Н. П. 

      Із метою підвищення зацікавленості учнів до занять математикою, розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із математики у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості була проведена інтелектуальна гра  " Хто зверху"  для учнів 7 класу.

           У п’ятницю 26 лютого впродовж дня учні 5-6 класів змагались у математичному квесті «У пошуках скарбів».

    Участь у різноманітних конкурсах сприяє розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищує інтелектуальний рівень, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках математики.

25.02.21 вчитель фізики Білецька І. М.  залучила учнів 9 класу до участі в грі «Інтелектуальне - фізичне кафе». Школярі мали можливість розвивати  стійкий  інтерес  до вивчення фізики; формувати творчу  особистість, комунікаційну  компетенцію; виховувати повагу до суперника, стійкість, волю до перемоги, спритність.

«Лесиними стежками»

          25. 02. 2021р. учні Вороблячинського ЗЗСО  ім. Героя України Віталія Коцюби (учитель 4 кл. Дудяк І.І)провели творчий захід «Лесиними стежками», вшановуючи 150 - річчя з дня  її народження.

Учні мандрували стежками Лесиного життя, пригадували сторінки біографії поетеси, захоплювалися її силою духу, сміливістю.

      Діти декламували вірші Лесі Українки, передаючи емоційний зміст її поезії, красу, силу і глибину  поетичного світу поетеси. Четвертокласники відзначили, що Леся Українка дуже любила свою українську землю, її природу,  чаруючу українську мову, була справжнім патріотом рідної України.

Присутні гості взяли участь у бліц-опитування. За  правильні відповіді учні отримали призи. Свято пройшло цікаво.

          25.02.2021 року у Вороблячинському ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби вч. історії Обаряник М. Д. провела відкрите заняття на тему: « Нова (Підпільненська) Січ» для учнів 8 кл. та вчителів закладу. На даному   уроці учні аналізували та систематизували матеріал, працювали з історичними джерелами, співставляли інформацію з різних історичних джерел, робили висновки, працювали з картою. Школярі характеризували та оцінювали діяльність колишнього отамана П. Калнишевського. Підсумком уроку учні проявили  вміння пояснювати причини та наслідки ліквідації Запорозької Січі, визначити місце та історичне значення українського козацтва.

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

"Леся Українка: поетичними рядками"(учні 5-9 кл.). До 150-річчя від дня народження видатної поетеси    -  До дня народження Лесі Українки

Відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки (3 кл., уч. Полякова Г.В. - переглянути відео)

«Ні!Я жива!  Я буду вічно жити!

 Я в серці маю те, що не вмирає!"»

Леся Українка

   Поетеса Леся Українка, яку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції, народилася 25 лютого 1871 року в Новограді-Волинському.

   З нагоди відзначення у 2021 році 150-річчя від дня народження Лесі Українки 26 лютого у Вороблячинському ЗЗСО I-II ступенів ім. Героя України В.Коцюби учитель Полякова Г. В.  провела виховний захід, на якому учні 3 класу інсценізували казку «Біда навчить», співали пісню «Волинь моя», брали участь у вікторині «Що ми знаємо про Лесю Українку» (нагородою були   медалi  у вигляді горобчиків). Школярі із зацікавленістю поринули у дитинство та життя Лесі Українки та декламували її вірші: «Надія», «На зеленому горбочку», «Як дитиною, бувало», «І все - таки до тебе думка лине».

На завершення  діти  виконали танець «Вишеньки-черешеньки». Свято супроводжувалось презентаціями.

   Метою заходу було сприяти глибшому ознайомленню та вивченню спадщини великої української поетеси, заохочувати учнів до творчої діяльності. 

Пам'ятаємо, цінуємо, шануємо й бережемо!

Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого.

   Українці виборювали своє право говорити материнською понад 350 років. І сьогодні відстоювати його має кожен громадянин, адже, як відомо, « без мови рідної й народу рідного нема».  З нагоди цього свята для учнів 3 класу було проведено дві вікторини: «Жартівлива вікторина "SUPER STAR" з Lego до Всесвітнього дня рідної мови» та  «Рідну мову знаємо — загадки-жарти відгадаємо! Учні добирали ознаки до слова «мова», створювали сенкан, будували з лего вислови про мову, розшифровували прислів’я…..   За свої старання діти отримали медалі «Знавець рідної мови».

   Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

У С. ВОРОБЛЯЧИН ВІДБУВСЯ  IІІ ТУРНІР З ШАШОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ВІТАЛІЯ КОЦЮБИ

      У неділю, 21 лютого 2021 року в приміщенні школи ім. Героя України В. Коцюби с. Вороблячин відбувся ІІІ турнір з шашок пам’яті Героя України Віталія Коцюби.  Участь у турнірі взяли: дорослі; дівчата та юнаки 2003 року народження та молодші. Детальніше - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2516831138610826&id=1393174617643156.

             Перед початком спортивного заходу директор школи Клебан В.В. привітав учасників змагань, усі присутні вшанували захисників України хвилиною мовчання і послухали історію про Віталія Коцюбу.  Участь у відкритті взяли керівник апарату райдержадміністрації Ірина Кравчук, народний депутат ВРУ Павло Бакунець, депутат обласної ради Володимир Хархаліс, начальник відділу культури туризму, молоді та спорту  Яворівської міської ради Богдан Раделицький, отець Володимир Левандівський голова шашкового клубу Юрій Кунець.  Перший заступник голови Зоряна Мірило та заступник голови районної ради Володимир Горбацьо привітали учасників змагань та нагородили грамотами, медалями й кубками. "Сьогодні щиро подивована тим, наскільки кількісно ви прибули вшанувати пам’ять Віталія Коцюби." - сказала перший заступник голови Мірило Зоряна.   "Мені приємно, що брала участь команда з Шегинівської громади, що Яворівський район єднається. " - заступник голови районної ради Володимир Горбацьо. 

Участь у турнірі взяла рекордна кількість учасників 33 дорослих і 46 дітей. Перше місце здобули Юрій Кунець, Соломія Кунанець та Тістечко Юрій. Наймолодшим учасником змагань став 4-річний Щегольський Микола, а найстаршому Михайлу Жмурку 85 років.

Таблиця результатів https://results.fmjd.org/tournaments/2021/f_131/tournament_table_acc_places.html?fbclid=IwAR3INka_gcyanwL9y8e-oX1DTB6i2frUO5K0uyzcI6pO3cM_kr1hFjVyxx8

Товарянська Надія переможець турніру з тенісу.

21 лютого у с. Наконечне ІІ відбувся перший турнір з настільного тенісу, присв'ячений  Герою України Роману Сенику. Участь у особистих змаганнях взяли у учасники з нашої школи - Кацюба Руслана, Бесага Максим, Рибій Дмитро(усі 9 кл.), Товарянська Надія(8 кл.), Куньо Максим, Дацко Мар'ян(усі 7 кл), Пелих Дем'ян (5 кл.). Вітаємо ученицю нашої школи  Товарянську Надію , яка стала переможцем серед учнів 5-8 класів Яворівської громади.

«Їх дух незламний і безсмертний подвих накреслив шлях до мирного життя»

       З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності  (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України 18 лютого 2021 року учнями Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби було проведено захід-реквієм «Їх дух незламний і безсмертний подвих накреслив шлях до мирного життя» на могилі Віталія Коцюби.

      Скорботною хвилиною мовчання школярі вшанували Героїв України, героїв Небесної Сотні, які поклали життя на вівтар свободи України та запалили свічки пам’яті.

      Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

Вороблячинська ЗОШ - чемпіон Немирівської зони з тенісу 

       17 лютого у c.Коти завершились кущові змагання з настільного тенісу серед шкіл І-ІІ ступенів у Немирівській зоні. Учні Вороблячинської ЗОШ перемігши однолітків з Грушова - 3:0, Салашів - 3:0 та Котів - 3:0 стали одноосібними лідерами та вибороли путівку у фінальну стадію змагань. Вітаємо переможців у складі: Кічула Денис (9 кл), Рибій Дмитро(9 кл), Кацюба Руслана (9 кл), Товарянська Надія(8 кл).

Акція «Годівничка для птахів своїми руками»

Зима - важкий період для птахів. Найнебезпечніше нашим пернатим друзям не так холод, як голод. Зараз, коли засипало снігом землю, їм надзвичайно важко знайти харчі. Тому учні 2 класу Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби під керівництвом вчителя      Пелих Н.В. та за допомогою батьків зарадили їхній біді, створюючи годівнички із підручних матеріалів .

Діти з ентузіазмом, відповідально та креативно приступили до виготовлення пташиних їдалень. Жодна не була схожа на попередню. Для виготовлення подібних годівниць не потрібно затрачати кошти – для цього достатньо простих побутових матеріалів, якими користуємося кожного дня. Подбали про захист від вітру, а також, щоб крилаті друзі не поранились у годівниці. Не забули і про раціон для зимуючих пташок. Так учні не лише створили корисні для птахів годівниці, а ще допомогли природі, даючи друге життя пластику, який таким чином не шкодить природі, додаючи до занять й екологічне виховання.

Крилаті друзі неодмінно віддячать усім влітку.

У четвер 04 лютого 2021 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу.

Вчитель хімії Луцишин І.П. провела відкритий урок  хімії у 8 класі на тему «Кількість речовини. Розрахунки за хімічними формулами». На уроці було застосовано новітні прийоми та методи навчання: «Кейс-метод», «Фішбоун», «Метаплан», «Смайл». Учні розв’язували задачі при використанні прийомів «Сніжний ком», «Три сторони трикутника». Діти активно працювали, обговорювали вивчені поняття, застосовували формули фізичних величин  при розв’язуванні задач.

Урок пройшов у доброзичливій атмосфері, вийшов змістовним і цікавим.

«Світ без насилля»

5 лютого у 6 класі Вороблячинського ЗЗСО І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби ( класний керівник Круглій М.М.) проведена відкрита виховна година «Світ без насилля», мета якої – виховання талерантного ставлення учнів один до одного, вміння протистояти булінгу , формування гуманності та взаємоповаги. Шестикласники аналізували ситуації, методом «мозгового штурму» визначали способи боротьби з шкільним булінгом, створювали руку допомоги жертвам насилля. Учні мали змогу побувати в ролі класного керівника, директора школи та міністра юстиції і розробити заходи протидії булінгу на рівні класу, школи та держави. Кожен учень заповнив «серце доброти», на якому написав свої дії, якщо він стане свідком булінгу.  Діти дали обіцянку  перетворити клас на територію добра і наповнювати своє життя тільки добрими вчинками.

03.02.2021р. учні 8 класу  Вороблячинської  ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби подорожували «Малим Золотим Кільцем».            

Вчитель фізики Білецька І.М.  провела інтегроване заняття (фізика, математика). Восьмикласники розвивали пізнавальну самостійність і дослідницьку діяльність, критичне і творче мислення, вміння аналізувати інформацію, застосовули набуті знання при розв’язуванні якісних та кількісних задач, cформували вміння створити карту маршруту Малим Золотим Кільцем. Урок пройшов цікаво, пізнавально. Учні удосконалили вміння працювати в команді, приймати виваженні рішення.

 

    

 Вітання учнів школи і директора з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Квест "Новорічний" Привітання учнів 6 класу з новим 2021 роком!

             Учні 6 класу Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. ім Героя України Віталія Коцюби (кл. кер. Круглій М.М.) привітали учителів школи з Новим роком у дещо незвичній формі. Після привітальних слів вони запропонували учителям пройти квест "Новорічний". Педагоги із задоволенням поринули у світ дитинства. Команди "Шарм" і "Синюхи" весело пертворювались на героїв казок, співали хороводи навколо ялинки, створювали рекламу школи, грали в гру "Показуха" і,  звичайно, дзвінко колядували. Перемогла команда "Синюхи", але подарунки від учнів одержали обидві команди. Учителі були задоволені такою  творчою психологічною розрядкою, а учні були надзвичайно здивовані винахідливістю , креативністю та безпосередністю педагогів.

Переглянути відео можна тут​​​​​​(команда "Шарм")!  і команда "Синюхи"

Привітання учнів 9 класу з новим 2021 роком!

      Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме таке свято подарували  учні 9 класу ( кл.кeр. Якимець Н. М.) 28 грудня 2020р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби. Дев’ятикласники поринули у "Новорічну казку". Гостями якої були: Дід мороз, ялинка, снігуроньки,мама. У всіх залишились незабутні емоції та  новорічний настрій.

Переглянути відео можна тут!

Привітання учнів 7 класу з новим 2021 роком!

Привітання учнів 5 класу з новим 2021 роком!

"Народився нам Месія"(2 кл. уч. Пелих Н.В.)

  Яке Різдво без української колядки та вертепу ? На Різдво в кожному домі колядують, адже "Нова радість стала "-Христос народився. Коли уся родина зібралась за святковим столом, від хати до хати іде вертеп, лунає веселий гомін коляди і дзвіночків.
     Перейнявшись збереженням традицій українського народу,духом Різдва, учні 2 класу Вороблячинської ЗОШ l-ll  ступенів імені Героя України Віталія Коцюби (учителька Пелих Н.В.) показали виставу "Народився нам Месія".
      Діти декламували вірші, колядували, танцювали, емоційно передавали зміст сценки ,прославляючи народження Спасителя світу. Вистава залишила в серцях дітей радість, усмішки на обличчях ,яскраві емоції та приємні відчуття прийдешніх свят.

Переглянути відео можна тут​​​​​​!

Майстер–клас «Виготовлення імбирних пряників».

        Наближаються різдвяні свята. Готуючись до них, люди прикрашають ялинку та накривають стіл, на якому багато усього смачного; по будинку розноситься неймовірний аромат ялинки та різдвяних свят. Серед смакоти особливе місце займають імбирні пряники. Запашні, зроблені з медово-імбирного тіста, мають свою історію та давні традиції в  усьому світі. Напередодні свят 29.12.2020 до учнів другого класу Вороблячинської ЗОШ І-II ступенів імені героя України Віталія Коцюби класний керівник Пелих Н.В. запросила майстриню із виготовлення різдвяних пряників пані Оксана Халус, яка завчасно спекла солодощі та приготувала глазур. Оксана Іванівна розказала учням про цілющі властивості меду (важливий інгредієнт пряників), про корисні продукти, з яких виготовляється виріб та детально продемонструвала як оздоблювати. Діти із захопленням узялися до роботи.  Жоден пряник не був схожий на попередній. На закінчення зустрічі кожен отримав солодкий льодяник на паличці,  рецепт імбирних пряників та багато позитивних емоцій.

Майстер–клас «Виготовлення новорічної ялинки».  

 23 грудня 2020p у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби керівник гуртка «Бісероплетіння»  Якимець Н.М. з учнями 4 класу  провела майстер–клас «Виготовлення новорічної ялинки».                    

    Новорічні свята вже наближаються, а отже, незабаром всіх очікують приємні клопоти: прикрашання оселі та пошуки ялинкових прикрас. Не слід витрачати на орнамент всі заощадження, адже можна відтворити стильні різдвяні декорації своїми руками та без зайвих витрат. Діти із захопленням  робили з бісеру  ялинку, яка є  найголовнішим символом  новорічно-різдвяних свят.

У пошуках Святого Миколая»

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим  та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

18 грудня до учнів Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учитель 3 класу Полякова Ганна  підготувала веб-квест «У пошуках Святого Миколая». Діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали і за це отримали грамоти.

Великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка.

Переглянути відео заходу можна тут і ТУТ!!!!!

 Святий Миколаю, ми тебе чекаємо

     18.12.2020 року учні 4 класу Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби (вч. Дудяк І.І.) провели свято «Святий Миколаю, ми тебе чекаємо». Під час заходу діти у віршах і піснях прославляли Миколая, розповідали про нього, висловлювали прохання до Святого. На свято завітали негативні персонажі: Ябіда, Чорт, Лінь і Двійка, які спокушали дітей на погані вчинки і хотіли зірвати прихід Святого Миколая. Чи вдалося їм це? Щоб отримати відповідь на це запитання, подивіться відео нижче.       

Переглянути відео заходу можна тут!!!   

Старий рік минає…

Під такою назвою 18 грудня була проведена святкова виховна година у 6 класі Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби (кл.кер. Круглій М.М.). Учні з нетерпінням чекали на цю подію. Адже кожен з них виконував роль таємного Миколая для свого однокласника. І найважчою виявилась умова – залишитись по-справжньому «таємним». Зате скільки радості було від одержаних сюрпризів! А ще школярі одержали грамоти від Святого Миколая за послушність, доброту, милосердя та інші добрі вчинки. Шестикласники підбили підсумки їхнього співжиття у році, що минає. Попросили вибачення за допущені непорозуміння, подякували один одному за добрі вчинки, висловили свої побажання щодо організації життя класу у прийдешньому році. На завершення дзвінко звучало «А хто, хто Миколая любить…».

100 днів у школі

         Неймовірно святкова атмосфера панувала 16 грудня у 1 класі Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби(Вч. Кулішко Г.Я.). Діти відзначали свій перший ювілей « 100 днів у школі».

         Здається, зовсім недавно пролунав перший дзвінок для першокласників, а вже минули місяці напруженої та насиченої праці, і з малят – дошкільнят, вони перетворилися на здібних, старанних та допитливих учнів.

100 днів у школі. Це мало чи достатньо, для того, щоб отримати перші знання, навички, вміння?. Більше, ніж достатньо! І учні першого класу це довели. Ми пишаємося своїми дітьми.

Перейти на сторінку  >>>

Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей


Блоги методистів Відділу освіти Яворівської РДА

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz