Вороблячинcька ЗОШ І - ІІ ступенів імені Героя України Віталія Кoцюби  
 
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.09.2018, 14:40

Вороблячинcька ЗОШ І - ІІ ступенів імені Героя України Віталія Кoцюби

Меню сайту
Наше опитування
Чи знайшли Ви потрібну інформацію?
Всього відповідей: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини 2017-18 (травень-серпень)

Перейти на сторінку  >>>  1   2   3   4   5   6   7

Хай навчання в радість буде,
Хай наука не забуде
Поміститись в голові
Щоб вдавалось все тобі!
Загалом, ти добре вчися,
І ніколи не журися
Про оцінки, про свої,
Знай, що головне в житті — це освіта і знання,
Школа, вчитель і рідня!

          Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, відбудеться 3 вересня 2018 року о 900 год.

         Запрошуємо  вчителів, учнів, батьків, членів їхніх родин та випускників.

ЙОГО ІМЯ НОСИТЬ НАША ШКОЛА…

     7 червня у Музеї визвольної боротьби проектом “День народження Героя Небесної Сотні” вшанували пам’ять  Віталія Коцюби  та Андрія Дигдаловича  –  майданівців, які загинули у боротьбі за Україну.

   Фотографії  Героїв, патріотичні пісні, сльози на очах у присутніх – вечір пам’яті об’єднав рідних загиблих, їхніх друзів, учнів  та вчителів шкіл, у яких навчались герої.

   Учні та вчителі Вороблячинської ЗОШ І –ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби мали можливість  розділити біль втрати за односельчанином, учнем, другом… Який віддав своє життя за нас.

   Дуже важливо, щоб  молоде покоління  не забувало тих людей, які все змінили – ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.  Мати Віталія Коцюби Софія Петрівна  та  учитель Круглій   Марія Михайлівна поділилася з присутніми спогадами про  хлопця, який загинув 20 лютого 2014 року від рук снайпера на вулиці Інститутській. У цей день майданівцю б виповнилося 36 років. Защеміло у кожного серце слухаючи рядки вірша «Я тебе не питаю… » у виконанні учениці 8 класу Філіпович Уляни.

  

 

  Ведмежий притулок Домажир

         29 травня 2018 року учні 3-4 класів Вороблячинської ЗОШ I-II ст. ім. Героя України Віталія Коцюби  здійснили подорож до Ведмежого притулку Домажир, Заповідника «Розточчя» та на Страдецьку Гору в с. Страдч.

       Діти уважно слухали цікаву розповідь екскурсовода про діяльність Фонду FOUR PAWS  по всьому світу, зокрема в Україні, який займається збереженням популяції бурих ведмедів в Європі, створенням умов для тварин, які постраждали від людської жорстокості.

       Найбільше захоплення у школярів викликала можливість спостерігати на власні очі життя бурих ведмедів у великих природних вольєрах.

         Зустріч  зі світом природи учні продовжили у Природному Заповіднику «Розточчя», де змогли ознайомитись із рідкісними представниками флори і фауни рідної Яворівщини.

       Свою мандрівку школярі разом з учителями Пелих Н.В., Пулик М. П. і Титу-сою М. В. завершили відвідуванням Страдецької Гори. Тут з подячною молитвою Богу за щасливо завершений навчальний рік пройшли Хресну дорогу.

         

 

Коли цвіте папороть?

            25 травня 2018 року колектив учителів Вороблячинської ЗЗСО І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби та  о.Володимир Левандівський гостювали у місті Львові. Педагоги побували у Львівському Національному театрі опери та балету із великим задоволенням переглянули феєрію  “ Коли цвіте папороть ” .

             Незабутні враження, безліч емоцій, смачна львівська кава… Львів завжди є особливим містом, яке хочеться відвідувати знову та знову.

Свято щирості і талантів

           Свято останнього дзвоника відбулось у багатьох школах України  25 травня. Святкували його і у Вороблячинській ЗЗСО І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби. Перед будівлею школи в тісному, єдиному колі з'єднались вчителі, учні та батьки. Завітали на свято і мати Героя України  Софія Григорівна Коцюба та парох села о. Володимир Левандівський. Цей день став особливим для всіх присутніх: випускники  почули  щирі слова, доброзичливі побажання та вітання, вчителі та учні школи були нагородженні грамотами, дипломами та подяками за плідну працю протягом навчального року. Свято Останнього дзвоника – це свято, якого немає в жодному календарі. Тут поєднуються жаль розлуки з дитинством і світлі сподівання на здійснення мрій.

Засідання педагогічної ради

24 травня 2018 у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім.Героя України Віталія Коцюби проведено засідання педагогічної ради з порядком денним.

 1. Про підсумки роботи школи за минулий навчальний рік та завдання колективу на наступний рік (Клебан В.В.).
 2. Безперервна освіта вчителя -  необхідна умова підвищення професійної майстерності, готовності до інноваційних технології. (Білецька І.М.).
 3. Про перевід учнів 1-8 класів до наступних класів та готовності учнів до ДПА ( Класні керівники).
 4. Про затвердження освітніх програм на 2018- 2019 н.р. згідно нового Держстандарту початкової освіти, освітніх програм 2-4,5-9 класів.
 5. Про нагородження учнів 1-8 класів похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».
 6. Складання плану проекту розвитку школи. Різне.

       В результаті обговорення по питаннях порядку денного членами педагогічної ради було внесено ряд пропозицій, які дістали відображення в ухвалах по кожному питанню.

Директор школи Клебан В.В. розповів про сутність стратегічного управління та планування.

Вчителі, працюючи в групах, визначили:

 • місію школи;
 • заповнили SWOT – таблицю (сильні і слабкі сторони, можливості і загрози);
 • пріоритети;
 • цілі;
 • основні завдання діяльності ЗЗСО та плани на майбутнє.

Свято останнього дзвоника.

         Як і в багатьох школах Яворівського району  25 травня  2018р. у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби  відбудеться  свято останнього дзвоника.  На урочисту лінійку запрошуються учні, вчителі, батьки, громадськість села, гості.  Щоб оплесками зустрічали випускників, яких у цьому році 15. Для них – це ще одна сходинка до вступу у доросле життя, а для інших школярів – це старт літніх канікул.

        

 «Нехай сонечко світить усім дітям Європи»

    22 травня у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ степенів імені Героя України Віталія Коцюби вчителем англійської мови Казмірук Ольгою Володимирівною була проведена акція «Нехай сонечко світить усім дітям Європи». У ході акції учні 5-9 класів оформили сонечко – дружби, а учні 1-4 класів малювали на тему: «Ми є частиночкою Європи». Школярі із захопленням брали участь у заході, висловлювали свої побажання і мрії.   

 

18.05.2018 року  о 14.00 у приміщенні школи відбулися загальношкільні батьківські збори та звіт директора школи про роботу школи у 2017-2018 н.р. 

        На початку учні школи привітали матерів з минулим святом матері,  свято приурочене до Дня матері - «Ми матір називаємо святою». Учні читали вірші, наводили історичні факти, демонстрували відео, розказували легенди про святе і ніжне ставлення до матерів, до материнства взагалі. Діти говорили матерям слова, у яких запевняли рідних людей у своїх найщиріших почуттях. Протягом свята звучали пісні у виконанні учнів школи.

          Практичничний психолог Школик У.Ф. розповіля присутнім про права та обов'язки учнів школи та про свої дослідження на дану тему. Виявляється що про свої права знають більше 70 %,  оа про обовязки менше 30 % школярів.

         Заступник з НВР Білецька І.М. ознайомила всіх з єдиними вимогами до наших вихованців, а також про виховну роботу в школи протягом 2017-2018 н.р.

     Наприкінці відбувся звіт директора школи Клебана В.В. перед громадськістю про підсумки діяльності школи у 2017/2018 навчальному році, та перспективи на 2018-19 н.р..Відбулося таємне голосування. За підсумками таємного голосування діяльність керівника закладу, яку оцінювало близько 40 присутніх батьків, представників громадськості та 24 працівників трудового колективу визнано задовільними.

---------------

«Ми матір називаємо святою»

         День Матері – це ще одна нагода висловити мамі свою вдячність та любов, побажати їй здоров’я та щастя, помолитися за неї. 18 травня 2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби  було проведено родинне свято «Ми матір називаємо святою». Присутні матері мали можливість почути слова вдячності, найщиріші привітання та мелодійні пісні і все це від своїх діток. Щоб розвеселити глядачів учні продемонстрували свої акторські здібності підчас веселих сценок. Зворушливим був час перегляду притчі «Коли Бог творив МАМУ… » .

--------------

Загальношкільні батьківські збори та звіт директора школи

18.05.2018 року  о 14.00 у приміщенні школи відбудуться загальношкільні батьківські збори та звіт директора школи запрошуються всі небайдужі мешканці громади.

  Прощання з Буквариком

         11.05.2018р. учні Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби (вчитель Дудяк І.І.) провели свято «Прощання з Буквариком».

   Присутні батьки та учні школи із захопленням спостерігали презентацію, веселі і запальні танці, прослухали емоційні вірші і пісеньки у виконанні найменших школярів.

  Наприкінці свята діти привітали матерів із святом Матері і подарували квіти, листівки, виготовлені своїми руками.

Україно, носи вишиванку,

В будні і свята носи.

Бо ніде не знайдеш більше в світі

Неповторної диво краси.

 

10.05.2018р. у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби з нагоди Всесвітнього дня вишиванки було проведено свято «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі».

Учні школи мали можливість розширити свої знання про культуру одягу, українську вишивку та народний костюм. У цей день вже традиційно шкільна родина одягнула вишивку, адже в  національному одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

«Отець Костянтин Козій – великий сподвижник віри і патріот України»

         06.05.2018 року учні Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби провели виховну годину «Отець Костянтин Козій – великий сподвижник віри і патріот України», присвячену сторіччю приходу на парафію с. Вороблячин великого просвітителя, реформатора, патріота, слуги Божого о. Констянтина Козія. Виховний захід відбувся у церкві Преображення Господнього (збудованій у час служіння о. Костянтина).

          Присутні мали змогу прослухати цікаві моменти і оглянути слайди зі світлинами із життя отця та історії села Вороблячин.

         Учні 4-9 класів декламували вірші, а також прозвучали пісні у виконанні  школярів та педагогів школи.

         Парох села Вороблячин о. Володимир Левандівський , який виступив з промовою, наголосив на великому значенні особистості отця Костянтина Козія для життя вірян нашого села.

 Юний талант нашої школи

       4 травня у сесійній залі Львівської обласної ради відбулося нагородження переможців XVI фестивалю – конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі!»

       Конкурс уже понад 10 років відбувається за ініціативи Львівського обласного відділу Союзу Українок та має на меті пошук юних талантів.

      У нагородженні переможців взяла участь директор департаменту з питань культури, національностей та релігії Львівської ОДА Мирослава Туркало, яка привітала юних поетів із новими здобутками у творчому житті.

«Сьогодні ми нагородили понад 150 лауреатів XVI фестивалю - конкурсу "І слово, і пісня, Матусю, Тобі!". Ми завжди мусимо пам’ятати, що талановита молодь змінить Україну, треба лише її у цьому підтримувати і вказувати правильний шлях», - зазначила Мирослава Туркало.

   Запам’яталися слова почесної голови Львівського обласного відділу Союзу Українок Зоряни Білик: «Збережи красу того місця, куди тебе послав Бог». Ці слова якнайкраще характеризують нашу талановиту молодь, яка є окрасою нашої Яворівщини. Серед юних талантів  - учениця 8 класу Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок Марія (вчитель Круглій М.М.) , яка здобула перемогу у номінації «Авторська проза».

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайтуРозвиваючі ігри для дітей

"Незвичайні шашки"


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz